ЦНАП інформує

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради, хоче ознайомити Вас з інформацією про

11:31 18.10.2021

ЦНАП ІНФОРМУЄ ПРО НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

З метою підтримки належного рівня проінформованості у сфері надання адміністративних послуг громадськості, Мінцифрою підготовлено серію нових постерів. Постери у форматі кольорових інфографік з ілюстраціями покроково, без бюрократичного сленгу та специфічних термінів підкажуть, як отримати найпопулярніші адмінпослуги – реєстрацію місця проживання, водійське посвідчення, пакунок малюка, паспортні послуги, субсидію тощо.

16:44 02.06.2021

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЗАПУСТИЛО ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС

Серіал розповідає про можливості, які дає електронний підпис, про те як безпечно його зберігати, де можна його отримати, способи використання електронного підпису та взагалі як підписувати документи електронним підписом. Серіал складається з 7 серій і вже доступний на платформі «Дія. Цифрова освіта» за посиланням.

11:49 27.04.2021

МІНЦИФРА ВИПУСТИЛА ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС

З метою реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу, спрощення ведення бізнесу тощо Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал про електронний підпис.

14:21 30.03.2021

ВКЛЕЮВАННЯ ФОТОГРАФІЙ ДО ПАСПОРТА ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ

Відтепер для вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку необхідно звертатись до відділу «Центру надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради.

15:28 23.03.2021

До відома жителів громади!

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», надання адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є відповідна рада, здійснюється виключно через центри надання адміністративних послуг.

11:22 28.01.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

З 7 грудня 2020 року відділ «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради  розпочав роботу в тестовому режимі.

16:39 14.12.2020