ЦНАП – МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС. ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ЛИПЕНЬ 2022

Дата: 02.08.2022 16:07

Фото без описуШановні жителі громади! Працівники відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради завжди піклується про те, щоб Ви могли отримувати якісні адміністративні послуги та консультації щодо їх отримання.

Доводимо до Вашого відома інформацію про надання адміністративних послуг за липень 2022 року.

Відділом “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради за звітний період надано 1257 адміністративні послуги.

У тому числі за видами послуг:

• Реєстрація місця проживання та видачі різних видів довідок у цій сфері  (довідок про реєстрацію місця проживання та довідок про склад осіб, зареєстрованих за адресою) – надано 93 (з початку року  853) послуги.
  • Адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану - зареєстровано 4 шлюби та прийнято 2 заяви на реєстрацію шлюбу (з початку року 16); видано 18 свідоцтв про смерть (з початку року 143); з початку року видано 18 свідоцтв про народження.
  • Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - здійснено реєстрацію 5 ФОПів та 1 юридичної  особи (з початку року 12 ФОПів, 4 юридичних осіб).
  • Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – здійснено понад 972 реєстраційних дії. Відскановано за місяць близько 2 450 документів (з початку року 5000  реєстраційних дії).
  • Адміністративні послуги у сфері ДЗК - видано 64 витяги із ДЗК та 9 витягів НГО (з початку року 864).
  • Соціальні послуги (житлові субсидії, допомоги, пільги) -  47 (з початку року 2300).
  • Видано довідок про реєстрацію переміщених осіб  ВПО - 4 (з березня поточного року 1288).

Надано 425 консультацій через відділ ЦНАП та за контактним телефоном ЦНАПу.
Надано 50 адміністративних послуг через портал ДІЯ (допомога суб’єктам звернення з використанням ЕЦП).
За надані адміністративні послуги  відділом «Центр надання адміністративних послуг» до місцевого бюджету надійшло за липень 2022 року 75 344,62 грн., з початку року 564 745,50 грн.

З моменту фактичного початку роботи (03.12.2020 року, дата прийняття рішення про утворення ЦНАП 25.06.2020 року) за наданні послуги на платній основі через ЦНАП до бюджету громади надійшло близько 3 млн. гривень.

Ми завжди раді бачити Вас у нашому Центрі надання адміністративних послуг!