Відділ з питань надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи

Адреса: вулиця Полтавська, 32,  селище Липова Долина,  Роменський район, Сумська область, 42500

Телефон: (05452) 5 11 91

Е-mail:  ldol_sr@ukr.net

Начальник відділу:  БУРИХ Юрій Анатолійович

Графік роботи:

понеділок - четвер – з 800 до 1715
п’ятниця – з 800 до 1600
обідня перерва – з 1200 до 1300
вихідні дні: субота, неділя

Структура відділу

КНИГА ОБЛІКУ НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ

КНИГА ОБЛІКУ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ КАРТА З РОЗМІЩЕНННЯ ОБ`ЄКТІВ ФОНДУ ЗАХИСНИХ СПОРУД НА ТЕРИТОРІЇ  ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ГРОМАДИ

ДОЛУЧАЙСЯ ДО СТРІЛЕЦЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ!

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.

13:48 01.02.2023

ОБЕРЕЖНО! ТОНКА КРИГА!

У зв'язку із пониженням температурних показників та морозною погодою на водоймах Липоводолинської громади сформувався нестійкий льодовий покрив, товщина якого здебільшого сягає до 5 см. Часом достатньо одного кроку аби миттєво опинитися у крижаній воді.

16:07 23.02.2022

ОБЕРЕЖНО БУРУЛЬКИ!

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки.

14:34 14.02.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики України розроблені методичні рекомендації у вигляді пам’ятки для цивільного населення «У разі надзвичайної ситуації або війни» щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру.

15:42 08.02.2022