«ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

У 2019 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайн- освіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ».

09:32 11.01.2021

ДО ВІДОМА СУБ‘ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ У ЗАКЛАДАХ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Звертаємо Вашу увагу, що 30.12.2020 року набрала чинності Постанова головного державного санітарного лікаря України від 30.12.2020 № 57 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв‘язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)», у зв’язку з чим втратила чинність постанова Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 року № 32 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

15:08 06.01.2021

ДО ВІДОМА СУБ‘ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Роз‘яснення Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 24.12.2020 №3611-07/76087-06 щодо можливості надання органами місцевого самоврядування фінансової підтримки суб‘єктам малого та середнього підприємництва, які зазнали фінансових втрат від обмежувальних заходів під час поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

13:10 04.01.2021

ДО ВІДОМА СУБ‘ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України. Набрав чинності Закон України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-COV-2». Положення вищевказаного Закону України стосується можливості платників податків врегулювати питання погашення податкового боргу.

13:01 04.01.2021

єМалятко

Рік тому було запущено єМалятко - першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

11:03 28.12.2020

ПАМ'ЯТКА ПЛАТНИКАМ ПОДАТКІВ

3 метою оперативного інформування платників податків щодо актуальних податкових новацій створено та забезпечено функціонування електронних ресурсів податкової служби у соціальних мережах  Facebook, Telegram, Twitter та YouTube. На сьогодні соціальні мережі – один з найбільш ефективних засобів донесення інформації до широкого кола платників податків

14:50 18.12.2020

СТОСОВНО ОПИТУВАННЯ СЕРЕД ЕКСПОРТЕРІВ

Шановні експортери та бізнес-асоціації! Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

08:51 02.12.2020

ПРО ПРИЙМАННЯ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Повідомляємо, що наразі триває приймання заявок та відповідних документів на одержання фінансової підтримки за напрямками, визначеними Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі – Програма), затвердженою рішенням Сумської обласної ради від 07.10.2016 (зі змінами).

09:41 02.11.2020

ЩОДО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ

Сумське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Сумиоблагроліс» (далі – ОКАП «Сумиоблагроліс») звернулося до голови Сумської обласної державної адміністрації з проханням допомогти знизити ризик виникнення можливих негативних наслідків від лісових пожеж у зв’язку з встановлення 5 класу пожежної небезпеки, відсутністю атмосферних опадів, випалюванням сухої трави та чагарникової рослинності, що призвело до збільшення кількості пожеж в лісових масивах ОКАП «Сумиоблаголіс».

14:09 28.10.2020