Оголошення

РОЗ'ЯСНЕННЯ ДЛЯ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ ЩОДО ПОЕТАПНОГО ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ФОРМИ ЛИСТКІВ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Доводимо до вашого відома, що набув чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України від 01.06.2021 № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», яким затверджено, серед іншого, Порядок формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та Інструкцію по роботі з медичними висновками про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я та листками непрацездатності на період дії перехідної моделі.

09:20 30.07.2021

З 1 СЕРПНЯ 2021 РОКУ ДІЯТИМЕ ЗАБОРОНА НА ЛОВ РАКІВ

Шановні жителі Липоводолинської територіальної громади! Відповідно до Наказу Управління Державного агентства рибного господарства у Сумській області від 20.07.2021 № 92 «Про встановлення терміну заборони на лов раків у період другої линьки», з 1 серпня 2021 року встановлюється заборона на лов (добування) річкових раків.

10:38 27.07.2021

«ОБІЦЯЙ СОБІ БЕРЕГТИ СЕБЕ»

Під такою назвою благодійний фонд «Квітна», підготував соціальний проект. ФБ «Квітна» допомагає жінкам з діагнозом «рак молочної залози», а також громадянам України з іншими онкологічними захворюваннями. Здійснює активну інформаційно-просвітницьку діяльність з метою ранньої діагностики та боротьби з високою смертністю від раку молочної залози в Україні.

10:55 22.07.2021

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЗАПУСТИЛО НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРОЄКТ З ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ ДІЯ.ЦИФРОВА ОСВІТА

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта.

11:17 16.07.2021

РОЗПОЧНИ СВІЙ БІЗНЕС СЕРЕД ЖІНОК, ЯКІ МАЮТЬ БІЗНЕС ІДЕЮ

Інформуємо, що Міжнародна організація праці у співпраці (далі - МОП) з Програмою розвитку організації Об’єднаних Націй (ПРООН) розпочали реалізацію спільного проекту «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні». Проект спрямований на стале відновлення рівня життя населення, що постраждало від наслідків пандемії COVID-19 в Україні, через розширення економічних можливостей для жінок шляхом вдосконалення відповідних інституційних механізмів та створення умов для реалізації таких можливостей. Проект реалізується у двох цільових регіонах – Рівненській та Сумській областях.

15:34 06.07.2021

ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ У 2021 РОЦІ

Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 (із змінами) (далі-Постанова). Постановою визначені основні напрями та механізми надання державної підтримки для розвитку тваринництва суб’єктам господарювання всіх форм власності (додається).  Напрями та алгоритми надання підтримки:

11:41 05.07.2021

ПОСЛУГИ ПІДУТЬ ЗА ДИТИНОЮ

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання - у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі – Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення”, який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.

10:11 05.07.2021