УВАГА!!! ВНЕСЕННЯ ГЕРБІЦИДІВ!!!

В зв'язку з проведенням весняно-польових робіт, ТОВ "Альянс" повідомляє, що з 26.05.2022 року по 25.06.2022 року на території Липоводолинської селищної територіальної громади буде проведено внесення гербіцидів на площах, що обробляється товариством: на посівах гречки - фюзілад форте; на посівах кукурудзи - мілагро з пріма, елюміс, майстер; на посівах соняшнику - каптора, експрес, фюзілад форте; на посівах сої - корум, базаграм.

11:17 26.05.2022

ФОНД ПЕРЕРАХУВАВ 11,7 МЛН ГРИВЕНЬ ДОПОМОГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ МАРІУПОЛЯ, ЗОКРЕМА АЗОВСТАЛІ

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже спрямовано 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

09:48 26.05.2022

КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ

ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» повідомляє про реалізацію ініціатив, метою яких є підтримка українських компаній-експортерів в умовах війни.

13:53 24.05.2022

ЗА КВІТЕНЬ НА СУМЩИНІ ПРОФІНАНСОВАНО ПОНАД 18 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЧНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області профінансовано щомісячні страхові виплати за квітень у повному обсязі. Виплати отримали 4609 потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами 18,075 мільйонів гривень квітневих страхових виплат.

10:57 20.05.2022

«САДИ ПЕРЕМОГИ»

В рамках всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги», яка спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і залучення додаткових ресурсів для вирощування сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи в країні, проводиться опитування мешканців територіальних громад області.

15:06 19.05.2022

ФОНД ВИПЛАТИВ ПІВ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ ДЕКРЕТНИХ ДОПОМОГ ЗА ЧАС ВІЙНИ

Допомога по вагітності та пологах виплачується Фондом соціального страхування України попри воєнний стан, евакуацію працівниці, неможливість формування роботодавцем заяви та навіть у разі виходу у декрет після призупинення дії трудового договору на час війни.

14:48 27.04.2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ВИКОНАННЯ РОБІТ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВОЄННИХ (БОЙОВИХ) ДІЙ

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. Враховуючи, що 24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна збройна агресія російської федерації проти України доводим до уваги роботодавців розроблені Державною службою України з питань праці рекомендації з питань підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, направлених на збереження життя та здоров`я  під час виконання своїх професійних обов`язків, дотримання вимог охорони праці.

14:30 26.04.2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ОРГАНІЗАЦІЇ БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ПРАЦІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЮ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ В УМОВАХ ВОЄННИХ (БОЙОВИХ) ДІЙ В УКРАЇНІ.

З метою створення безпечних і безаварійних умов праці у суб’єктів господарювання сільського господарства та мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві під час проведення весняно-польових робіт в умовах воєнних (бойових) дій в Україні, роботодавцям пропонується вжити такі заходи:

14:37 20.04.2022