Сумська область, Липоводолинський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності Липоводолинської селищної ради ого­лошує КОНКУРСНИЙ ВІДБІР суб'єктів оціночної діяльності для визначення вартості об'єкта нерухомого майна:

11:20 27.03.2020

ПРО ТИМЧАСОВЕ ОБМЕЖЕННЯ ПЕРЕТИНАННЯ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ COVID-19

Згідно з розпорядженням КМУ від 14 березня 2020 року № 287-р з 00:00 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року тимчасово закриваються пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень.

14:17 24.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗМІНУ ТАРИФІВ

Доводимо до відома проект рішення "Про затвердження тарифів з надання послуг комунальним підприємством ГВП "Комунпослуга"

14:38 23.03.2020

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ З НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ ВИПАДКІВ COVID-19 НА ПІДПРИЄМСТВАХ ТА В УСТАНОВАХ

Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів на підприємствах та в установах на всій території країни.

08:39 19.03.2020

СЕМІНАР ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ "МІКРОБІЗНЕС В УКРАЇНІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД"

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників мікробізнесу Сум  та Сумської області, а також усіх зацікавлених взяти участь у семінарі "Мікробізнес в Україні: європейський досвід".

10:09 10.03.2020

ПРО ПРОГРАМУ ДОСТУПНИХ КРЕДИТІВ

В рамках реалізації державного проєкту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 24.01.2020 № 28 «Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва» (далі – Програма).

14:02 03.03.2020

ПРО УЧАСТЬ У ОНЛАЙН - МАРАФОНІ

Запрошуємо Вас взяти  участь  у Всеукраїнському  онлайн - марафоні "Перший  тиждень  енергоефективності та енергозбереження 2020", що  відбудеться у період з 23 по 27 березня 2020 року за ініціативи  Громадської  ради при  Міністерстві розвитку  громад та   територій  України та Громадської  спілки "Український форум  енергоефективності  і відновлюваної енергетики".

08:41 28.02.2020

ДО УВАГИ СЕМІНАР

Повідомляємо, що 28 лютого 2020 року Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми буде проведено практичний семінар на тему: «Заготівля, переробка та кооперація у трав’яному бізнесі».

14:03 24.02.2020