Оголошення

ЗА ДОПОМОГАМИ ВІД ФОНДУ НА СУМЩИНІ ЗВЕРНУЛИСЬ ПОНАД 45 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ – ЇМ НАРАХОВАНО ВИПЛАТИ НА МАЙЖЕ 228 МЛН ГРН

Усі українські працівники мають право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах. У період війни цей страховий захист зберігається і продовжує забезпечуватись Фондом соціального страхування України.

11:46 23.09.2022

РОЗГЛЯНУЛИ ПОТОЧНІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ УПРАВЛІННЯ

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик спільно зі своїми заступниками та керівниками окремих структурних підрозділів провела селекторну нараду з в. о. начальників відділень.

11:44 23.09.2022

ВИДАЧА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ

У понеділок, 26 вересня з 9.00 до 12.00 години Гуманітарним штабом Липоводолинської селищної ради в приміщенні спортивної зали Липоводолинського ліцею буде продовжено видачу продуктових наборів для жителів  селища Липова Долина, сіл Побиванка та Червоногірка: діти віком до 14 років, пенсіонери та ВПО, які раніше ще не отримували.

11:32 23.09.2022

ЕТАПИ ПРОХОДЖЕННЯ Е-ЛІКАРНЯНОГО ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ ДОПОМОГИ

Щодня до Фонду соціального страхування України надходить на оплату 21,4 тисячі лікарняних на загальну суму близько 70 мільйонів гривень – вони містяться в понад 4 тисячах заявах-розрахунках, які роботодавці формують за лікарняними працівників і подають до ФССУ.

13:34 16.09.2022

У ВЕРЕСНІ НА СУМЩИНІ ЗА КОШТИ ФОНДУ ВИПЛАЧЕНО ПОНАД 17 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЩОМІСЯЧНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області перерахувало щомісячні страхові виплати за серпень 2022 року для майже 4,5 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин.

12:58 15.09.2022

ДО УВАГИ МОЛОДИХ, ІНІЦІАТИВНИХ ТА КРЕАТИВНИХ ЖІНОК ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Комунікаційна агенція TRUMAN анонсувала старт безкоштовного курсу для дівчат з урбаністики. Що це означає? Наразі до 30 вересня триває відбірковий  конкурс на участь безкоштовному онлайн-курс, який доступний для українок віком 15-22 роки. Протягом чотирьох місяців 50 учасниць віком від 15 до 22 років розроблятимуть власні містобудівні проекти під наставництвом фахових українських спеціалістів. В кінці курсу 10 найкращих проектів передадуть на перевірку та якісне доопрацювання фахівцям із містобудування та архітектури. Вони допоможуть дівчатам зробити проекти реалістичними та придатними для реалізації.

16:00 12.09.2022

ПРАЦЮЮЧІ УКРАЇНЦІ МАЮТЬ ПРАВО ПРОЙТИ РЕАБІЛІТАЦІЮ ПІСЛЯ ТРАВМ, ОТРИМАНИХ ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ, ЗА КОШТИ ФОНДУ

Кожен працюючий українець має право на проходження після стаціонарного лікування оплачуваного курсу реабілітації після отриманих внаслідок бойовий дій травм за кошти Фонду соціального страхування України. Таке реабілітаційне лікування спрямоване на відновлення організму після завершення гострого періоду та часто дозволяє уникнути первинної інвалідності чи перешкодити подальшому погіршенню стану.

10:35 12.09.2022

УВАГА! ВСТАНОВЛЕНО ЗАБОРОНУ НА ЛОВ РАКІВ!

З метою збереження та охорони популяції раків в Україні діє літньо-осіння заборона на вилов цих річкових мешканців. На Сумщині встановлено термін заборони на лов річкових раків у період другої линьки з 15 серпня до 30 вересня.

11:44 09.09.2022

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ПЕРІОД ЛІКАРНЯНОГО

Під опікою Фонду соціального страхування України перебуває близько 11 мільйонів українців – це наймані працівники, підприємці, фермери і самозайняті особи. Усі вони в разі настання страхового випадку отримують від Фонду виплати, допомоги, медичні і соціальні послуги.

11:29 08.09.2022