Правова допомога

Ми тут, щоб вам допомогти!

Фото без опису

НА СУМЩИНІ СИСТЕМА БПД ШУКАЄ ПСИХОЛОГІВ, ЯКІ МОЖУТЬ ЗАЛУЧАТИСЯ ДО КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ ЗА УЧАСТЮ ДІТЕЙ

Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

08:36 25.06.2024

ПРО МОБІЛІЗАЦІЮ ПРОСТИМИ СЛОВАМИ

Очільниця Липоводолинського бюро правової допомоги Наталія Пилипенко прочитала лекцію для працівників відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради на тему: «Право на відстрочку від мобілізації в особливий період: категорії громадян, порядок оформлення, проблемні питання». Саме з таких питань найбільше звертаються жителі громади до бюро правової допомоги після прийняття 11.04.24 нової редакції Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

09:55 21.06.2024

ЮРИСТИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВНИЧОЇ ДОПОМОГИ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ ВІДПОВІДНО ДО РЕАЛІЙ СЬОГОДЕННЯ

Очільниця Липоводолинського бюро правової допомоги Наталія Пилипенко нещодавно взяла участь у дводенному тренінгу «Ефективний правовий захист ветеранів та їх родин.  Тренерки, Анастасія Заволока та Анастасія Володенкова - юристки з доброю підготовкою і значним практичним багажем та досвідом - ділилися  своїми знаннями і практичним досвідом для того, щоб допомога ветеранам ставала більш доступною.

08:19 18.06.2024

ЯК ПРОПИСАТИ ДИТИНУ БЕЗ ЗГОДИ БАТЬКА АБО МАТЕРІ

Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.

11:54 13.06.2024

ПІЛЬГИ ЗА КРЕДИТОМ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО СВОЇ ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ

Військові мають право на пільги за кредитними зобов'язаннями. Вони стосуються звільнення від сплати відсотків, а також штрафів чи пені за несвоєчасну сплату платежів за кредитом. Але буває, що відсотки продовжують нараховувати, а згодом військовий отримує судовий позов про стягнення боргу. Розповідаємо чому так відбувається і що робити у таких випадках.

15:56 31.05.2024

КОЛИ КРИВДЯТЬ НАЙБЛИЖЧІ: ЯК ЮРИСТИ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Коли фізичної, моральної чи іншої шкоди систематично завдають найближчі люди — ймовірно, це ситуація домашнього насильства. Розповідаємо, які ознаки має домашнє насильство, яка відповідальність передбачена для кривдників та куди звертатися по допомогу.

09:07 07.05.2024