Телефони "гарячої лінії"

Четвер 9:00 - 16:00
П'ятниця 9:00 - 16:00
Обідня перерва 13:00 - 14:00

Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія» державної установи "Сумський обласний контактний центр", за якою можна звернутися з усіх проблемних питань:

66-33-77; 0-800-301-501

Час роботи: Понеділок – п’ятниця з 8:00 - 18:00

При Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія», за якою надається консультативна допомога:

• вимушеним переселенцям з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО
  • учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей
  • жителям області про спрощений порядок надання субсидій на комунальні послуги

0-800-301-501

Понеділок – п’ятниця: 8:00 – 18:00

УРЯДОВА ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

Працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком:

понеділок – п’ятниця: з 8.00 до 21.00

субота: з 8.00 до 19.00

ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 1545

(дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

«Гаряча лінія» Кабінету Міністрів за допомогою Skype-зв’язку приймає звернення жестовою мовою від громадян з порушенням слуху

Громадянам з порушенням слуху до органів виконавчої влади пропонується звертатися через Skype-зв’язок за таким іменем:

Урядова гаряча лінія 1545-1; 1545-2; 1545-3

Понеділок – четвер: з  9:00 до 18:00

п’ятниця: з 9:00 до 16:45.

ЦІЛОДОБОВА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» 15-47

15-47! Урядова «гаряча лінія» з питань протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству щодо дітей.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Проект "Гаряча лінія підтримки батьків після пологів 0 800 500 313

Кожна родина в Україні може зателефонувати й отримати відповіді на свої запитання в таких сферах:

- післяпологове відновлення жінки (ендокринологія; гінекологія);

- психологія;

- догляд за немовлям;

- материнство і COVID-19

- грудне вигодовування;

- сон немовляти;

- перші документи дитини та соціальні виплати.

Метою проєкту є створення можливості отримання:

- безконтактної,

- безпечної,

- безкоштовної

- підтримки й допомоги для батьків після пологів, щоб забезпечити здорове, активне материнство й батьківство.

Гаряча лінія підтримки батьків після пологів розрахована на обох батьків та інших родичів, які піклуються про жінку та дитину в післяпологовий період. Також, на Гарячу лінію можуть зателефонувати й майбутні батьки та матері, щоб дізнатися наперед про післяпологовий період.

Проект “Гаряча лінія підтримки батьків після пологів” розробила та реалізовує ГО Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада», проєкт підтримано в межах конкурсу “Швидка необхідна підтримка” у рамках проекту «Європейський Союз для сталості громадського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дзвоніть за номером — 0 800 500 313.

Лінія працює з понеділка по п’ятницю, з 9.00 — 19.00, та в суботу, з 9.00 — 16.00.

Сайт ГО Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада» - https://golada.org

У соціальних мережах -  https://www.facebook.com/GOkpvmLada; https://www.instagram.com/go.lada

Телеграм-бот підтримки мами після пологів - https://t.me/GO_LadaBot