Генеральні плани населених пунктів

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «Генеральний план с. Русанівка Липоводолинського району Сумської області»

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проєкту містобудівної документації «Генеральний план с. Русанівка Липоводолинського району Сумської області»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Генеральний план села Байрак Роменського району Сумської області»

Генеральний план  смт Липова Долина ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ           Пояснювальна записка
Генеральний план с. Побиванка    ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ
Генеральний план с. Московське ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ           Пояснювальна записка
Генеральний план с. Семенівка ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ           Пояснювальна записка
Генеральний план с. Беєво ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ            Пояснювальна записка
Генеральний план с. Русанівка ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ               Пояснювальна записка

Схема місць тимчасових споруд для здійснення  підприємницької  діяльності на території смт Липова Долина