ПРАВО НА ІНФОРМАЦІЮ

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" кожен має право звернутися до Липоводолинської селищної ради із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту, та отримати необхідну йому інформацію, розпорядником якої є Липоводолинська селищна рада.

Запити можуть подаватися на вибір запитувача:

усно (у відділі організаційно-кадрової роботи);

телефоном  (05452) 5-11-91;

електронною поштою за адресою: ldol_sr@ukr.net;

письмово за адресою: вулиця Полтавська, 32, смт Липова Долина, Роменського району Сумської області, 42500.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форми запитів на інформацію можна отримати у відділі організаційно-кадрової роботи Липоводолинської селищної ради, де визначене спеціальне місце для роботи запитувачів з документами.

За телефоном (05452) 5-11-91 можна дізнатися більше про порядок і практичні аспекти подання запитів на інформацію.

Відповідно до  розпорядження голови Липоводолинської селищної ради  № 123-ОД від 03.10.2022 року «Про організацію роботи у сфері забезпечення доступу до публічної інформації у Липоводолинській селищній раді» організацію роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в селищній раді здійснює відділ організаційно-кадрової роботи селищної ради.

Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію в Липоводолинській  селищній раді

Форма запиту на публічну інформацію

Порядок оскарження рішення розпорядника інформації, його дій чи бездіяльності