Консультування з громадськістю

РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ШЛЯХОМ ЛІКВІДАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  ст. 66 Закону України «Про освіту», ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», зважаючи на демографічну ситуацію на території Липоводолинської селищної територіальної громади та у зв’язку з низькою наповнюваністю класів у закладах освіти, проведено громадські обговорення щодо припинення діяльності юридичної особи Московського  навчально-виховного комплексу: Московська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – Московський дошкільний навчальний заклад Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації (адреса місцезнаходження: 42525, Сумська область, Роменський р-н, с. Московське, вул. Дериземлі, 14); припинення діяльності Панасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації (адреса місцезнаходження: 42516, Сумська область, Роменський р-н, с. Панасівка, вул. Шкільна, 6); припинення діяльності Кімличанського закладу дошкільної освіти «Оленка» Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації (адреса місцезнаходження: 42515, Сумська область, Роменський р-н, с. Кімличка, вул. Шкільна, 1).

15:37 21.05.2021