КОНСУЛЬТУВАННЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Відповідно до норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року №130 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за №753/32205 КП ЖКГ «Липоводолинське» інформує споживачів послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення про намір встановлення на 2024 рік тарифів на комунальні послуги – послуги із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

11:32 02.02.2024

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Відбудеться громадське обговорення проєкту рішення  Липоводолинської селищної ради  «Про припинення діяльності юридичної особи Яснопільщанська гімназія Липоводолинської селищної ради Сумської  області шляхом ліквідації», який виноситься на розгляд  сесії Липоводолинської селищної ради.

14:24 06.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Відбудеться  громадське обговорення  проєкту рішення  Липоводолинської селищної ради  «Про припинення діяльності юридичної особи Семенівський ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської  області шляхом ліквідації», який вноситься на розгляд  сесії Липоводолинської селищної ради  та громадське обговорення щодо ліквідації Семенівського закладу дошкільної освіти «Сонечко»  Липоводолинської селищної ради Сумської області.

10:28 02.06.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПУБЛІЧНУ ПРОПОЗИЦІЮ (ОФЕРТУ)

13:51 11.05.2023

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Тривають громадські обговорення з питання про перейменування назв вулиць і провулків, які містять російське походження.

11:32 01.07.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Керуючись  статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  статтею 66 Закону України «Про освіту», статтею 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», зважаючи на демографічну ситуацію на території Липоводолинської селищної територіальної громади та у зв’язку з низькою наповнюваністю класів у закладах освіти, Липоводолинська селищна рада повідомляє про проведення громадських обговорень щодо припинення діяльності юридичної особи Калінінської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Липоводолинської селищної ради Сумської області шляхом ліквідації, юридична адреса: 42506, Сумська область, Роменський район, с-ще Суха Грунь, вул. Московська, буд. 23.

15:24 28.06.2022

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ГРОМАД

Липоводолинська селищна територіальна громада подала заявку на участь у проекті з налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» від  Асоціації міст України, що реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Тема, в якій громада буде співпрацювати - ефективна система поводження з ТПВ.

13:46 24.12.2021

МІНСОЦПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ ДО ПУБЛІЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ «РІВНІ ПРАВА ТА ІНКЛЮЗИВНІСТЬ»

В Україні активно відбуваються процеси інтеграції гендерних підходів у діяльність державних органів, що передбачає врахування потреб та досвіду різних груп жінок і чоловіків при формуванні та реалізації державної політики в економічній, політичній, культурній та соціальній сферах для отримання жінками та чоловіками рівних благ.

11:41 29.10.2021