Відділ соціального захисту населення

Адреса: вулиця  Полтавська,32,  селище Липова Долина, Роменський район, Сумська область, 42500

Телефон: (05452)  5 11 91

Е-mail: ldol_srvszn@ukr.net

Начальник відділу:    ТКАЧЕНКО Володимир Олександрович

Графік роботи:

понеділок - четвер – з 800 до 1715
п’ятниця – з 800 до 1600
обідня перерва – з 1200 до 1300
вихідні дні: субота, неділя

Структура відділу

ДО ВІДОМА ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

З метою соціальної захищеності осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 "Деякі питання реалізації експерементального проекту з надання в закладах охорони здоров'я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах" (далі - Постанова).

10:16 14.07.2023

РОЗМІРИ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ НА 2023 РІК

03 листопада 2022 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 2710-IX «Про Державний бюджет України на 2023 рік». Статтею 7 Закону № 2710-IX установлено, з 1 січня 2023 року прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 2589 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

09:32 16.01.2023

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

Відділ соціального захисту населення селищної ради повідомляє, що Міністерством економіки України  спільно з Державною службою з питань праці України  на виконання рішення Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати  (грошового забезпечення) від 5.08.2021, створено інформаційну платформу для оперативного інформування про стан зборгованості із заробітної плати, яка розміщена на Порталі електронних сервісів Мінекономіки. Оновлена  інструкція для подання розміщена на веб-розділі ДСЗН Сумської ОДА у розділі «Питання, що стосуються трудового законодавства» та сайті Липоводолинської селищної ради.

16:24 31.01.2022

РОЗМІРИ ДЕЯКИХ ВИДІВ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ У 2022 РОЦІ

Відділ соціального захисту населення Липоводолинської селищної ради інформує, що Верховною Радою України прийнято Закон України №1928- ІХ «Про Державний бюджет України на 2022 рік», далі – Закон.

14:59 10.01.2022