НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

Витяг з Конституції України (статті 34, 50, 57)

Закон України «Про інформацію»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Закон України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 583 «Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.01.2002 № 3 "Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади"

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 № 1277 "Питання системи обліку публічної інформації "

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Постанова Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 №736 "Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію"

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 867 "Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних"

Постанова Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 № 1100 "Про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Постанова Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 409-ОД "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних"

Постанова Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 № 4-ОД "Про внесення змін до граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"