Попередження надзвичайних ситуацій

КНИГА ОБЛІКУ НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ

КНИГА ОБЛІКУ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ КАРТА З РОЗМІЩЕНННЯ ОБ`ЄКТІВ ФОНДУ ЗАХИСНИХ СПОРУД НА ТЕРИТОРІЇ  ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  Фото без опису

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

УВАГА! ОЧІКУЄТЬСЯ ГРОЗА!

В найближчу годину зі збереженням до кінця доби 22 липня по Сумській області та м Суми очікуються грози, (І рівень небезпечності, жовтий).

15:23 22.07.2024

УВАГА!!!

17 - 19 липня на переважній території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас).

13:49 16.07.2024

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Вдень 5 липня по Сумській області та м. Суми очікується гроза, місяцями шквали 15-20 м/с, (І рівень небезпечності, жовтий).

14:38 04.07.2024

РЯТУВАЛЬНИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ НА СУМЩИНІ!

У період з по , за прогнозами синоптиків, на території області збережеться надзвичайна пожежна небезпека найвищого – класу! Тому треба бути максимально обережними з вогнем, адже найменше займання може спричинити масштабну пожежу. У першу чергу, це стосується загорянь в природних екосистемах.

11:49 02.07.2024

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ, ЯК ДІЯТИ У ЕКСТРЕМАЛЬНИХ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

Якщо ви маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій; помітили підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей; побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів; виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях – прохання негайно повідомити в поліцію за телефоном: «102» та оперативного чергового Управління Служби безпеки України в області: (0542) 61-00-69.

14:27 11.04.2024

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ!!!

10-12 квітня у східних, центральних, південних, Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Тернопільській та більшості північних областей надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

15:20 09.04.2024