Попередження надзвичайних ситуацій

КНИГА ОБЛІКУ НАЙПРОСТІШИХ УКРИТТІВ

КНИГА ОБЛІКУ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ КАРТА З РОЗМІЩЕНННЯ ОБ`ЄКТІВ ФОНДУ ЗАХИСНИХ СПОРУД НА ТЕРИТОРІЇ  ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕЧНЕ ГІДРОЛОГІЧНЕ ЯВИЩЕ

5-8 лютого, внаслідок нестійкого температурного режиму, продовжуватиметься підвищення рівнів води та при руйнуванні льоду можливі різкі коливання рівнів на ділянці Верхнього Дніпра Неданчичі-Дніпровське, пригирловій ділянці Прип'яті (зона ЧАЕС) та річках суббасейну Десни (Київська, Чернігівська, Сумська обл.) з подальшим затопленням та утриманням води на заплаві Десни біля м. Новгород-Сіверський, с. Морівськ, початковим затопленням садово-дачної забудови, доріг на заплаві біля м. Чернігів, з порушенням транспортного сполучення з окремими селами у Новгород-Сіверському, Корюківському, Ніжинському районах Чернігівської області та Шосткинському районі Сумської області, утриманням затоплення заплави і переливу автодороги місцевого значення на притоці Десни р. Снов у Чернігівському районі Чернігівської області (І рівень небезпеки - жовтий);  на Верхньому Дніпрі (в межах країни) утримуватиметься значне затоплення заплави з порушенням транспортного сполучення ряду прирічкових сіл водами Дніпра і Сожу (за даними ДСНС) та можливим початковим затопленням житлових будинків окремих сіл у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІ рівень небезпеки - помаранчевий).

16:12 05.02.2024

18.01.2024: ПОГІРШЕННЯ ПОГОДИ

Вдень 18 січня по Сумській області та м. Суми очікується ожеледь, протягом доби хуртовина, пориви південно-східного вітру, 17-22м/с, на дорогах ожеледиця

10:39 18.01.2024

ВАЖЛИВО!

Значні опади та коливання температури впродовж дня спричиняють появу бурульок, крижаних мас і снігових брил на дахах. Вони становлять велику небезпеку для перехожих!

08:14 16.01.2024