Попередження надзвичайних ситуацій

НАЙБЛИЖЧІ ГОДИНИ ОЧІКУЄТЬСЯ ЗНАЧНЕ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНІХ УМОВ. ПРОГНОЗУЮТЬСЯ ЗНАЧНІ ПОРИВИ ВІТРУ, СНІГОПАД ТА ОЖЕЛЕДИЦЯ НА ДОРОГАХ.

На Роменщині розгорнуто Районний координаційний штаб з оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення та місцеві штаби в кожній громаді для координації дій на місцевому рівнях.

16:17 26.11.2023

НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЄ 51 ГРУПА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕТЕХНІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ В КОЖНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ГРОМАДІ

Сумщина - регіон який з перших днів війни під щоденними обстрілами ворога, після яких залишається багато вибухонебезпечних предметів, а тому для забезпечення безпеки громадян на території області працює 51 група для проведення нетехнічного обстеження в кожній територіальний громаді.

09:33 25.09.2023

МІННА БЕЗПЕКА

Рятувальники застерігають громадян бути уважними та обережними! Не нехтувати застереженнями та знаками мінної небезпеки. А у разі виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів, не наближатися до них, тим більше не чіпати, не намагатися перенести або розібрати. Не користуватися поблизу засобами зв’язку. Треба відійти на безпечну відстань, тим шляхом, яким прийшли не менше 100 метрів. Про можливу небезпеку необхідно попередити оточуючих та зателефонувати в оперативні служби за номерами «101» або «102».

15:53 10.08.2023

ПРИПИНІТЬ БЕЗЖАЛЬНО ЗНИЩУВАТИ ЕКОСИСТЕМУ УКРАЇНИ!

Майже 8 тисяч га згорілої землі, тисячі заживо спалених диких тварин, колосальні матеріальні збитки, задіяні значні людські та технічні ресурси. Такими є наслідки безглуздого спалювання сухостою з початку року.

16:08 20.07.2023