Сумська область, Липоводолинський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста з питань ДРАЦС (з повноваженнями адміністратора) відділу «Центр надання адміністративних послуг»   Липоводолинської селищної ради.

13:26 18.09.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

15:07 12.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ПАНАСІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до статей 32, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28 березня 2018 року № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Липоводолинської селищної  ради, затвердженого рішенням другої  сесії Липоводолинської селищної  ради VII скликання від 28 травня 2020 року, пункту 1 розпорядження голови Липоводолинської селищної  ради від 09 червня 2020 року № 107-ОД  оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

15:43 09.06.2020

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  начальника відділу архітектури та житлово – комунального господарства Липоводолинської селищної ради.

11:13 29.05.2020

УВАГА! КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ КУЛЬТУРИ

Відповідно до ст.ст. 211–215 Закону України «Про культуру» відділ культури та туризму Липоводолинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Липоводолинського центру культури і дозвілля.

16:02 25.02.2020

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

15:46 14.02.2020