Сумська область, Липоводолинський район

опубліковано 25.02.2020

Увага! Конкурс на заміщення посади керівника закладу культури

Відповідно до ст.ст. 211–215 Закону України «Про культуру» відділ культури та туризму Липоводолинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Липоводолинського центру культури і дозвілля.

Вимоги до претендентів:

вища освіта, володіння державною мовою, здатність за діловими й моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів:

-  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу (паспорта);

- копії документів про освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: 42500, смт. Липова Долина, вул. Роменська, 17  та на електронну пошту: ldol.kultura@sm.gov.ua

Інша інформація щодо умов проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за місцем подання документів або за телефоном: 5-12-59.

опубліковано 14.02.2020

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• Начальника відділу економічного розвитку  Липоводолинської селищної ради

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку  Липоводолинської селищної ради, повинні мати вищу освіту   не нижче ступеня магістра, спеціаліста  за фінансово -  економічним спрямуванням, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах  не  менше 2-х років або стаж роботи за фахом не  менше 2-х років, вільно володіти українською мовою та комп’ютерною технікою. До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають заявленим кваліфікаційним вимогам,  не перебувають під судом і слідством, не притягувалися до кримінальної або адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

• Державного реєстратора  відділу державної реєстрації Липоводолинської селищної ради  (2 посади)

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади державного реєстратора   відділу державної реєстрації    Липоводолинської селищної ради, повинні мати  вищу   освіту за спеціальністю «Правознавство»,  стаж роботи  у сфері права не менше 3-х років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше  одного року, успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора або виконання функцій державного реєстратора виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації), вільно володіти українською мовою та комп’ютерною технікою. До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають заявленим кваліфікаційним вимогам,  не перебувають під судом і слідством, не притягувалися до кримінальної або адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

•  Начальника відділу архітектури та житлово – комунального господарства Липоводолинської селищної ради

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури та житлово – комунального господарства Липоводолинської селищної ради, повинні мати вищу  архітектурну освіту та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років, вільно володіти українською мовою та комп’ютерною технікою. До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають заявленим кваліфікаційним вимогам,  не перебувають під судом і слідством, не притягувалися до кримінальної або адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

• Головного спеціаліста (інспектора)  відділу архітектури та житлово-комунального господарства Липоводолинської селищної ради

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста (інспектора) відділу архітектури та житлово – комунального господарства Липоводолинської селищної ради, повинні мати вищу юридичну освіту   не нижче ступеня бакалавра,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 2 років,вільно володіти українською мовою та комп’ютерною технікою. До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають заявленим кваліфікаційним вимогам,  не перебувають під судом і слідством, не притягувалися до кримінальної або адміністративної відповідальності за  вчинення корупційних правопорушень.

З повним переліком документів, необхідних для участі у конкурсах та умовами проведення конкурсів можна ознайомитися у Липоводолинській селищній раді за адресою: смт Липова Долина, вулиця Роменська,10 або за телефоном 5-12-71.

Строк подачі документів   до 16 березня 2020 року включно.