ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної   посади спеціаліста    відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Липоводолинської селищної ради (віддалене робоче місце с.  Семенівка).

09:52 12.05.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань надзвичайних  ситуацій та мобілізаційної роботи  Липоводолинської селищної ради.

13:26 21.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного  спеціаліста   юридичного   відділу  Липоводолинської селищної ради.

13:23 21.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з земельних питань (з повноваженнями адміністратора) відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Липоводолинської селищної ради.

09:20 27.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ   ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста юридичного відділу Липоводолинської селищної ради.

09:49 06.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ  ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної   посади спеціаліста    відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Липоводолинської селищної ради (віддалене робоче місце с. Яснопільщина).

16:20 04.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної   посади головного   спеціаліста – фахівця з публічних закупівель відділу  бухгалтерського обліку, звітності  та господарської  діяльності Липоводолинської селищної ради.

09:12 05.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

11:04 27.11.2020

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Липоводолинська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста з питань ДРАЦС (з повноваженнями адміністратора) відділу «Центр надання адміністративних послуг»   Липоводолинської селищної ради.

13:26 18.09.2020

15:07 12.06.2020