СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021-2027 РОКИ

Липоводолинська селищна рада повідомляє про внесення змін до Повідомлення про оприлюднення стратегічної екологічної оцінки документу державного планування Стратегії розвитку Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021-2027роки.

10:37 26.03.2021

ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ОТГ ДО 2027 РОКУ

Відповідно до розпорядження селищного голови від 01.10.2020 р. № 171 «Про проведення громадських обговорень проєкту «Стратегії розвитку Липоводолинської об’єднаної територіальної громади на 2020–2027 роки» проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку та Плану заходів із її реалізації на 2020–2023 роки.

09:55 02.10.2020