СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021-2027 РОКИ

Дата: 26.03.2021 10:37

Липоводолинська селищна рада повідомляє про внесення змін до Повідомлення про оприлюднення стратегічної екологічної оцінки документу державного планування Стратегії розвитку Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021-2027роки.

- викласти п.1) в наступній редакції:

"1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Повна назва: Стратегія розвитку Липоводолинської селищної територіальної громади на2021-2027роки

Стратегія розвитку Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями економічного і соціального розвитку, підвищення стандартів життя населення шляхом розбудови інфраструктури, забезпечення якості та загальної доступності публічних послуг, підтримки ініціатив малого бізнесу та створення позитивного іміджу території Липоводолинської селищної територіальної громади (далі - Липоводолинська селищна ТГ).

Основна мета Стратегії: забезпечення збалансованого (сталого) розвитку території Липоводолинської селищної ТГ.

Основні цілі Стратегії: залучення національних та міжнародних інвестицій; сприяння самозайнятості населення; сприяння підприємницькій активності; розвиток туристичного потенціалу та суміжних послуг; сприяння екологічної безпеки; сприяння інфраструктура безпеки; доступні сервіси та сучасна інфраструктура; благоустрій в населених пунктах; формування доступної та спроможної мережі надання якісних медичних послуг; єдиний освітній простір; відкритість місцевої влади та залучення мешканців до розвитку; розбудова культурної сфери громади; сприяння здоровому способу життя.”

- викласти п.п.а) п 3) в наступній редакції:

"Дата розміщення звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Липоводолинської селищної територіальної громади Сумської області https://ldol-gromada.gov.ua/ 01.03.2021р., строк громадського обговорення - з 01.03.2021р. по 26.04.2021р."

Повідомлення про оприлюднення стратегічної екологічної оцінки документу державного планування Стратегії розвитку Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021-2027рр.