Молодіжна рада
Про Молодіжну раду
Молодіжна рада при Липоводолдинській селищній раді (далі – Молодіжна рада) є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Липоводолинської селищної територіальної громади, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.
Сторінка Фейсбук Молодь Липоводолинщини, посилання: https://www.facebook.com/profile.php?id=61559093507736
ТРЕНІНГ З УКРІПЛЕННЯ СТРЕСОСТІЙКОСТІ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ
Сьогодні, за ініціативи Молодіжної ради, психологом БФ "Право на захист" проведений тренінг з підлітками на тему "Укріплення стресотійкості та посилення особистого ресурсу підлітків під час війни".
14:17 28.05.2024
ВАША ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ НАС!
Просимо всіх небайдужих пройти опитування стосовно того, що саме не вистачає для молоді в Липоводолинській громаді та ваше бачення, що ми можемо зробити.
09:55 15.05.2024