Пенсійний Фонд України

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує:

РОБОЧЕ МІСЦЕ ПРАЦІВНИКА НА ВИРОБНИЦТВІ МАЄ БУТИ БЕЗПЕЧНИМ

За статистикою, щодня в світі на робочому місці через нещасні випадки помирає в середньому 5000 людей. А ще немало саме на роботі отримують проблеми зі здоров’ям. Стан охорони праці у виробничій і не виробничих сферах нашої економіки вимагає серйозної уваги державної влади, суб’єктів господарювання,громадських організацій - загалом усього суспільства.  Адже до збільшення  захворюваності працюючих,числа травм на виробництві та найгірше до смерті людей найчастіше призводить байдужість роботодавця,їх небажання серйозно вирішувати ці питання,брак спеціальної підготовки й досвіду роботи з охорони праці. Часто підприємства не виконують зобов’язань щодо створення належних умов праці з урахуванням їх індивідуальних особливостей та не бажають витрачатися на додаткові заходи безпеки. На підприємствах  повинні бути створені для кожного працівника здорові і безпечні умови  праці. Робоче місце це місце постійного або тимчасового перебування працівника під час його трудової діяльності. На підприємстві повинні бути створені для кожного працівника здорові і безпечні умови праці. При цьому необхідно дотримуватись таких основних принципів запобігання небезпекам:

13:52 28.12.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ ЩОДО БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ‘Я НА РОБОТІ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА В УМОВАХ ВОЄННИХ (БОЙОВИХ) ДІЙ

З метою створення безпечних і безаварійних умов праці у суб’єктів господарювання сільського господарства та мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві під час проведення весняно-польових робіт в умовах воєнних (бойових) дій в Україні, пропонуємо роботодавцям вжити такі заходи:

11:42 21.03.2023

СТРЕС – ЦЕ ВИКЛИК НЕ ЛИШЕ ПРАЦІВНИКУ

У своєму житті практично кожна людина відчуває стрес. У сучасному світі стрес є одним з найпоширеніших недуг. Стрес – автоматична реакція організму на небезпеку і у кожної людини вона різна. Ступінь такої реакції, тобто здатність переносити стресові ситуації без неприємних наслідків для своєї діяльності та оточуючих, - називається стресостійкістю. За оптимальних умов працівник має володіти здатністю справлятися із стресорами - факторами, що призводить до стану стресу, та правильно організовувати свою поведінку, тобто проявляти стресостійкість.

08:29 21.03.2023

ФССУ ПРОФІНАНСУВАВ ПОНАД 15 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОТЕРПІЛИХ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНИМИ ПОСЛУГАМИ

Потерпілі на виробництві отримали від Фонду соціального страхування України виплати на забезпечення їх медико-соціальними послугами, які були нараховані в грудні 2022 року, однак не профінансовані через припинення ФССУ.

08:28 21.03.2023

ПЕРЕВІРКИ ОБҐРУНТОВАНОСТІ ВИДАЧІ ЛІКАРНЯНИХ ЗДІЙСНЮВАТИМЕ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2023 №185 затверджено Порядок проведення особами, уповноваженими правлінням Пенсійного фонду України, перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, який набув чинності з 07 березня.

09:23 14.03.2023

КІЛЬКІСТЬ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ У 2022 РОЦІ ЗМЕНШИЛАСЬ У 2,5 РАЗА

За підсумками 2022 року на підприємствах України зареєстровано 4 877 (з них 437 - смертельно) потерпілих від нещасних випадків/гострих професійних захворювань на виробництві, на яких складено акти за формою Н-1/П (пов’язані з виробництвом). З них 1 811 – випадки гострого професійного захворювання працівників закладів охорони здоров’я на COVID-19. Гострі профхвороби склали за підсумками минулого року 37,1% від загальної кількості нещасних випадків.

09:22 14.03.2023

ФССУ ПРАЦЮЄ НАД ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ПОТЕРПІЛИХ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНИМИ ПОСЛУГАМИ ПІСЛЯ СВОГО ПРИПИНЕННЯ

Фонд соціального страхування України продовжує напрацювання, аби забезпечити ефективне надання медико-соціальних послуг для потерпілих на виробництві після свого припинення. Нагадаємо, з 01 січня 2023 року триває реорганізація системи соціального страхування.

14:50 07.03.2023

КІЛЬКІСТЬ ПРОФЗАХВОРЮВАНЬ У 2022 РОЦІ ЗМЕНШИЛАСЯ НА 15,6%

У минулому році Фондом соціального страхування України зареєстровано 2 465 випадків хронічного професійного захворювання (отруєння) українських працівників. Порівняно з 2021 роком кількість встановлених профзахворювань зменшилась на 15,6%, або 456 випадків.

13:59 20.02.2023