Пенсійний Фонд України

ЧИ ОПЛАТЯТЬ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКИ, ЯКІ ФССУ ПРИЙНЯВ, АЛЕ НЕ ВСТИГ ПРОФІНАНСУВАТИ ДО 01 СІЧНЯ?

Фонд соціального страхування України продовжував фінансувати лікарняні і декретні допомоги навіть у період найбільш активних бойових дій та упродовж 2022 року виплатив для 2,5 мільйона українців понад 17 мільярдів гривень допомог за лікарняними. Однак з 01 січня 2023 року ФССУ передав цю функцію до Пенсійного фонду України.

11:22 27.01.2023

ДЛЯ ПОТЕРПІЛИХ НА СУМЩИНІ ЗА КОШТИ ФССУ ОПЛАЧЕНО ПОНАД ОДНУ ТИСЯЧУ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ, ПОСЛУГ ПРОТЕЗУВАННЯ, ЛІКІВ, КОЛЯСОК ТОЩО

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжував опікуватись тими, хто постраждав на роботі – внаслідок нещасних випадків чи професійних захворювань.

11:21 27.01.2023

КУДИ РОБОТОДАВЦЯМ ПОДАВАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВИПЛАТУ КОШТІВ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ?

Щоб зменшити ризик затримок при виплаті працівникам допомог за лікарняними, ще в 2018 році Фонд соціального страхування України впровадив систему оперативного інформування про здійснення виплат.

11:20 27.01.2023

ПОНАД 60 ТИСЯЧ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГИ ВІД ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

Попри повномасштабне вторгнення, допомоги за час лікування, по вагітності та пологах і на поховання продовжують отримувати всі українці, в яких настав страховий випадок.

15:13 16.01.2023

ЗАХОДИ ПО ЗАПОБІГАННЮ ВИРОБНИЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ ВЗИМКУ

В зв`язку із  значним зниженням температури навколишнього повітря необхідно нагадати роботодавцям та кожному з нас про своє здоров’я, точніше сказати, про особливості його збереження в зимовий період. Адже в морозні дні, при недотриманні низки правил перебування на відкритому повітрі, можливо завдати не тільки непоправної шкоди здоров’ю, а в деяких випадках, і призвести до біди.

11:07 16.01.2023

НА СУМЩИНІ ПОТЕРПІЛИМ НА ВИРОБНИЦТВІ СПРЯМОВАНО ПОНАД 17,4 МЛН ГРН ЩОМІСЯЧНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ У СІЧНІ

В Україні триває реорганізація системи соціального страхування – з 01 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду. Зокрема, до компетенції ПФУ тепер належить фінансування лікарняних і декретних допомог, допомог на поховання, а також одноразових і щомісячних страхових виплат.

16:12 11.01.2023

КИМ ЗАМІНИТИ КОМІСІЇ З СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ТА ЯК ПРИЗНАЧАТИ ДОПОМОГИ ЗА ЛІКАРНЯНИМИ

З 01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якою було внесено ряд змін до розрахунку і призначення допомог за лікарняними.

11:41 10.01.2023

РЕОРГАНІЗАЦІЯ: КУДИ ПОДАВАТИ ЗАЯВИ-РОЗРАХУНКИ З 1 СІЧНЯ

З 1 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду України – відтепер саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. ФССУ перебуває в процесі припинення.

09:28 05.01.2023

ФССУ ПЕРЕДАЄ ФУНКЦІЇ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Функції та завдання Фонду соціального страхування України за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку передаються Пенсійному фонду України.

16:39 02.01.2023