Сумська область, Липоводолинський район

Служба зайнятості інформує

КОМУ НА СУМЩИНІ ВДАЄТЬСЯ ЗНАЙТИ РОБОТУ НА КАРАНТИНІ

Коронакриза стала справжнім викликом для служби зайнятості. На Сумщині, як і в цілому в Україні, відбулося суттєве зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням кількості безробітних. Це підвищило конкуренцію за робочі місця.

14:27 28.05.2020

СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ – АГЕНТ ВПЛИВУ НА РИНКУ ПРАЦІ ОБЛАСТІ

Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості - один з одинадцяти центрів, що здійснює професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації дорослого населення більш ніж за 60 робітничими професіями.

16:49 06.05.2020

МЕДИКИ ТА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ПЕРШИМИ В УКРАЇНІ ОБ’ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, обласний центр зайнятості та державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» першими в Україні підписали угоду про спільне співробітництво та партнерство.

15:50 30.04.2020

БІЛЬШЕ 100 МЛН ГРН ОТРИМАЮТЬ РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУС

На Сумщині підприємства різної форми власності можуть отримати більше 100 млн грн компенсації по частковому безробіттю. Набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабміном з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

15:48 30.04.2020

НА ДОПОМОГУ РОБОТОДАВЦЯМ ПОСПІШАЄ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ

Для роботодавців Сумщини сьогодні найбільш актуальне питання: як отримати допомогу по частковому безробіттю на період карантину.28.04.2020 року набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

15:46 29.04.2020

РИНОК ПРАЦІ: НАВАНТАЖЕННЯ НА ОДНЕ ВІЛЬНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ЗРОСТАЄ

За час дії карантину за направленням служби зайнятості по області  працевлаштовано 2,2 тис. безробітних.  Станом на 27 квітня поточного року в базі даних обласної служби зайнятості налічується 1,3 актуальних вакансій (на 13.03.2020 – 2,3 вакансій). Збільшення чисельності безробітних та зменшення кількості вакансій призвело до зростання навантаження на одне вільне робоче місце з 8 осіб на 13 березня до 16 на 27 квітня поточного року.

15:28 28.04.2020

СИТУАЦІЯ В ОБЛАСТІ З БЕЗРОБІТТЯМ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НАПРУЖЕНОЮ

Кількість зареєстрованих безробітних в Сумській області за минулий тиждень зросла на 1172 особи і загалом, на 27 квітня, цей показник сягнув позначки 20,1 тис. осіб, що на 5,3 тис., або на 35% більше, ніж на відповідну дату минулого року, повідомили в Сумському обласному центрі зайнятості.

13:23 28.04.2020

CЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СПРОСТИЛА ПРОЦЕДУРУ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

У зв’язку з карантином з кожним днем все більше жителів Сумщини звертаються до служби зайнятості. Лише телефоном гарячої лінії обласного центру зайнятості (0542) 68-55-19 з 17 березня по 10 квітня цього року скористалися 300 чоловік.

15:06 14.04.2020

ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ НЕ ЗНИЖУЄТЬСЯ. МИ ГОТОВІ ПРИЙТИ НА ДОПОМОГУ КОЖНОМУ, ХТО ЇЇ ПОТРЕБУЄ

Обласна служба зайнятості Сумщини ввела в дію комплекс запобіжних заходів для запобігання поширення коронавірусної інфекції. Зокрема, за словами директора обласної служби зайнятості Володимира Підлісного, на період карантину тимчасово призупинений особистий прийом громадян у центрах зайнятості та філіях.

10:43 08.04.2020