Служба зайнятості інформує

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПЕРШОЮ НА СУМЩИНІ ЗАПРОВАДИЛА ПРОГРЕСИВНІ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Сьогодні, 17 червня 2021 року, відбулося засідання Сумської регіональної ради професійно-технічної освіти. У заході взяв участь і виступив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

14:20 17.06.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ АКТИВНО СПІВПРАЦЮЄ З РОБОТОДАВЦЯМИ СУМЩИНИ

Як повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, попередні підсумки роботи за перше півріччя нинішнього року дають підстави твердити, що ринок праці нашої області поступово виходить з нокауту, який завдала пандемія короновірусу.

16:01 16.06.2021

ЕЛЕКТРОННІ ДОКУМЕНТИ ВІДТЕПЕР МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ В СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ

Як відомо, цифрові документи вже зараз можуть використовувати всі українці. Електронні версії ID-паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та закордонного паспорта доступні в мобільному застосунку Дія.

11:49 23.04.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: ТЕНДЕНЦІЯ КВІТНЯ ОБНАДІЙЛИВА

Ні для кого не секрет, що від браку роботи найбільше потерпають жителі сільської місцевості Сумщини. Тим більш обнадійлива інформація надходить сьогодні з районів, де рівень безробіття серед цієї категорії громадян невпинно скорочується.

14:09 21.04.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗМІН

На виконання Указу Президента України та постанов Кабінету Міністрів України щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг, Державний центр зайнятості запровадив експеримент, спрямований на вдосконалення доступу до електронних послуг особам, які шукають роботу та зареєстрованим безробітним.

13:51 16.04.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ АКТИВНИЙ УЧАСНИК НА РИНКУ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

Щороку після випуску студентів навчальних закладів ринок праці поповнюється молодими, дипломованими фахівцями, бо найчастіше обраний фах випускниками шкіл не співпадає з викликами ринку праці.

10:25 16.04.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ РОЗШИРЮЄ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Позитивною ознакою роботи служби зайнятості Сумщини є постійний пошук нових, дієвих форм надання послуг, що впливає на якісне  виконання основного призначення – якнайшвидшого працевлаштування незайнятого населення.

10:44 08.04.2021

ЯК ВПЛИНУВ  ДИСТАНЦІЙНИЙ ФОРМАТ ОБСЛУГОВУВАННЯ НА РОБОТУ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, обласна служба зайнятості з 5 по 16 квітня перейшла на тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі.

15:41 06.04.2021