Служба зайнятості інформує

До уваги роботодавців: затверджено нову форму звіту 3-ПН

Зважаючи на нововведення роботодавець, повідомляючи про наявність потреби у кадрах, зазначатиме, в який спосіб укомплектовуватиметься вакансія - за сприяння Державної служби зайнятості або ж самостійно.

15:22 29.06.2022

На Сумщині переселенці під пильним оком служби зайнятості

На Сумщині спостерігається зростання чисельності внутрішньо переміщених осіб. З початку нинішнього року, станом на 23 червня, до служби зайнятості звернулося 398 осіб зазначеної категорії, з яких 356 отримали статус безробітного. Найактивнішим видався травень, протягом якого 158 переселенців стали клієнтами служби зайнятості.  Середній розмір допомоги по безробіттю становив 2140 грн.

09:54 27.06.2022

Ринок праці Сумщини: щодо запланованого масового вивільнення працівників

Протягом січня-травня 2022 року до Сумської обласної служби зайнятості роботодавцями було подано інформацію про заплановане масове вивільнення 1444 працівників (у січні-травні 2021 року - 3041 особу).

13:39 23.06.2022

Ви пенсіонер і Вам потрібна консультація? Звертайтеся до нас!

- Мешканці Сумщини, які отримують пенсію на пільгових умовах, мають право отримувати в службі зайнятості інформаційно-консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, - розповідає директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – Одначе тут зобов’язаний відзначити, що набути статусу безробітного та отримувати допомогу з безробіття пенсіонери не можуть.

08:54 10.06.2022

ІНФОРМУЄМО

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, незважаючи на складний воєнний час, продовжує надавати послуги незайнятим громадянам, сприяючи економічному одужанню та зниженню напруженості на ринку праці області.

08:38 10.06.2022

МАСОВІ ЗВІЛЬНЕННЯ ТА СКОРОЧЕННЯ: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НА РИНКУ ПРАЦІ СУМЩИНИ

З початку повномасштабної війни в Україні  ринок праці області зазнав відчутних змін. Роботодавець, потрапивши у складну економічну ситуацію воєнного часу, вимушений приймати непопулярні рішення, все частіше вдаючись до масового звільнення або скорочення   своїх працівників. Найбільше вивільнених за видами економічної діяльності за чей час спостерігається  у переробній промисловості (92%), а за розділами професій  - робітники з обслуговування (23%).

14:09 21.04.2022