Сумська область, Липоводолинський район

Служба зайнятості інформує

ПІДПРИЄМЦІ СУМЩИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ДОПОМОГУ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ

Сумська обласна служба зайнятості продовжує надавати допомогу по частковому безробіттю на період карантину, утримуючи лідерські позиції. «Сумська область є одним із лідерів серед областей України по кількості звернень від представників малого та середнього бізнесу. Тут  спрацювала на позитив активна інформаційно-роз’яснювальна робота. З майже 100 млн грн, передбачених на допомогу по частковому безробіттю на період карантину, 92 млн грн (станом на 1 жовтня поточного року) вже витрачено на фінансову підтримку представників малого та середнього бізнесу», - зазначив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

15:08 05.10.2020

ЛЕГАЛЬНА РОБОТА НА СУМЩИНІ: ПЛЮСИ В ОПЛАТІ ПРАЦІ

В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення. Принагідно нагадаємо, що середньооблікова чисельність працюючих в області, наприклад, у липні цього року складала майже 186 тисяч чоловік. Однак зауважимо, що ці дані стосуються юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

13:25 16.09.2020

Є 100 МІЛЬЙОНІВ!

Як стало відомо сьогодні, роботодавці Сумщини уже отримали 100 млн грн допомоги по частковому безробіттю на період карантину

15:00 14.09.2020

НА СУМЩИНІ КОЛО ОТРИМУВАЧІВ ДОПОМОГИ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ РОЗШИРЮЄТЬСЯ

Служба зайнятості Сумщини, на виконання урядової програми щодо виплат допомоги по частковому безробіттю на період карантину, продовжує надавати фінансову допомогу, розширюючи коло отримувачів.

11:40 07.08.2020

ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СВОЇМИ КЛІЄНТАМИ

Державна служба зайнятості, починаючи з червня минулого року на своєму вебсайті проводить опитування роботодавців щодо задоволеності наданням послуг. Так, за період з 12 червня 2019 року по сьогодні в опитуванні взяли участь більше 42 тисяч роботодавців України, в переважній більшості з чисельністю працюючих до 10 осіб.

10:50 30.07.2020