Служба зайнятості інформує

Служба зайнятості – особам з інвалідністю

Особам з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку, служба зайнятості надає інформаційні та консультаційні, індивідуальні профінформаційні і профконсультаційні послуги, профдіагностичні консультації та психологічну підтримку, запрошує до участі у семінарах, ярмарках-вакансій, зустрічах з роботодавцями, пропонує послуги з професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, займається пошуком підходящої роботи, у тому числі залучення до суспільно корисних, громадських або інших робіт тимчасового характеру. Надає інформаційні та консультаційні послуги щодо можливості отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу за проєктом «єРобота», пропонує отримати ваучер на навчання.

08:45 02.08.2023

АКТИВНІ ПРОГРАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ - РОБОТОДАВЦЯМ

З метою економічної підтримки підприємств в умовах воєнного стану, підвищення якості надання послуг державною службою зайнятості, осучаснення страхових підходів у випадку безробіття, модернізації діючих та впровадження нових програм сприяння зайнятості населення, у тому числі для молоді, урядом запроваджені ряд активних програм зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі – Фонд).

16:49 27.07.2023

На Сумщині безробітні чергуватимуть в укриттях

Обласна служба зайнятості, виконуючи основну функцію – працевлаштування, вибудовує свою роботу з максимальною користю для суспільства. Нині, пристосовуючи до умов воєнного стану. Як доказ, організація та проведення суспільно корисних робіт. Свого часу, для цілодобової роботи пунктів незламності долучилися  зареєстровані безробітні.

13:44 26.06.2023

На Сумщині з початку року понад 200 осіб отримали ваучери на навчання

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс для громадян певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, а роботодавцям – мати  кваліфікований персонал.

13:51 17.05.2023

Серед загальної кількості зареєстрованих у службі зайнятості Сумщини безробітних лідерство утримують жінки

Станом на 1 травня 2023 року послуги Сумської обласної служби зайнятості отримували 7,9 тис. осіб що мали статус безробітного, майже 2 тисячі з  яких отримували допомогу по безробіттю.

10:50 04.05.2023

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості: 12 років на службі людям

Сумський центр професійно-технічної  освіти Державної служби зайнятості надає освітні послуги понад 12 років. За цей час отримали путівки у професійне життя  більше 40 тисяч здобувачів освіти.

09:09 01.05.2023