Служба зайнятості інформує

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ РОЗШИРЮЄ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Позитивною ознакою роботи служби зайнятості Сумщини є постійний пошук нових, дієвих форм надання послуг, що впливає на якісне  виконання основного призначення – якнайшвидшого працевлаштування незайнятого населення.

10:44 08.04.2021

ЯК ВПЛИНУВ  ДИСТАНЦІЙНИЙ ФОРМАТ ОБСЛУГОВУВАННЯ НА РОБОТУ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, обласна служба зайнятості з 5 по 16 квітня перейшла на тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі.

15:41 06.04.2021

«ДАВАЙТЕ ЗРОБИМО НАШІ ГРОМАДИ СИЛЬНІШИМИ!»

Вже більше двох років на базі навчального відділення Центру професійно-технічної освіти у с. Хоружівка Недригайлівського району діє центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості.

14:03 30.03.2021

РЕЖИМ РОБОТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ПІД ЧАС "ЧЕРВОНОГО" РІВНЯ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

З введенням на Сумщині обмежень, передбачених «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, пов’язаної з пандемією коронавірусної хвороби, центрами зайнятості та філіями обласного центру зайнятості, крім Охтирської міськрайонної філії, де призупинено відвідування зареєстрованими безробітними центру зайнятості з 24 березня по 02 квітня 2021 року, прийом громадян відбувається в звичному режимі, але з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:

13:57 30.03.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ СПІЛЬНО З РЕГІОНАЛЬНОЮ АСОЦІАЦІЄЮ МІСТ УКРАЇНИ ВЧИТЬ СТАРОСТ

Сумське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Державним навчальним закладом «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» започаткували навчальні семінари для старост об’єднаних територіальних громад.

16:42 18.03.2021

ЯК ШУКАЛИ РОБОТУ ДЛЯ БЕЗРОБІТНОГО СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ТА ПРИВАТНІ АГЕНТСТВА?

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, інформують службу зайнятості про працевлаштованих ними осіб шляхом подання звітності. Торік звітність до Сумської обласної служби зайнятості надали 58 приватних агентств, з них 15 фактично здійснювали діяльність.

11:06 12.03.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ В ІЗРАЇЛІ. ЛЕГАЛЬНО І БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Перші 12 наших земляків разом з представниками інших областей України на початку березня вилітають до Ізраїлю на роботу. Серед них – опалубники, арматурники, штукатури, лицювальники-плиточники тощо

14:42 26.02.2021

СУМСЬКИЙ ЦПТО: КОМФОРТНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ВЧОРАШНЬОГО БЕЗРОБІТНОГО

Цього разу ми пропонуємо вам відкрити для себе ще один самобутній навчальний заклад – Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, який розпочав свою роботу десять року тому.

13:47 24.02.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: ЧИ ОБОВ’ЯЗКОВО ВІДВІДУВАТИ ТРЕНІНГИ ТА СЕМІНАРИ, ЯКЩО ТИ ПРОФЕСІОНАЛ У СВОЇЙ СФЕРІ?

- Для того, щоб залишатися на вершині успіху в обраній професії, необхідно час від часу відвідувати профільні семінари, тренінги та майстер-класи, - ділиться переконаннями директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. – У нашому випадку йдеться не лише про людей, які щойно почали опанування нової професії, але й про професіоналів. Далі наводимо декілька змістовних аргументів, які стовідсотково розвіють сумніви щодо відвідування подібних заходів.

11:23 23.02.2021