Служба зайнятості інформує

ВИТРИВАЛІСТЬ, СТРЕСОСТІЙКІСТЬ, ГНУЧКІСТЬ: ТОП-10 НАВИЧОК, ЯКІ БУДУТЬ ПОТРІБНІ ДЛЯ РОБОТИ ЧЕРЕЗ П’ЯТЬ РОКІВ

Уперше у рейтингу, який опублікував Світовий економічний форум, з’явилися такі навички, як активне навчання, витривалість, стресостійкість та гнучкість, до 2025 року 50% усіх співробітників потребуватимуть перекваліфікації, оскільки впроваджуються щораз нові технології.

15:24 11.11.2020

КОНСУЛЬТУЄ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: 5 РЕЧЕЙ, ЯКІ ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ТРУДОВІ КНИЖКИ

Світ діджиталізується. На часі – перехід від паперових до електронних трудових книжок. Поки що паперова трудова книжка залишається основним документом про трудову діяльність працівника і вона ж уможливлює реалізацію певних його прав.

14:47 04.11.2020

ПІДПРИЄМЦІ СУМЩИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ДОПОМОГУ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ

Сумська обласна служба зайнятості продовжує надавати допомогу по частковому безробіттю на період карантину, утримуючи лідерські позиції. «Сумська область є одним із лідерів серед областей України по кількості звернень від представників малого та середнього бізнесу. Тут  спрацювала на позитив активна інформаційно-роз’яснювальна робота. З майже 100 млн грн, передбачених на допомогу по частковому безробіттю на період карантину, 92 млн грн (станом на 1 жовтня поточного року) вже витрачено на фінансову підтримку представників малого та середнього бізнесу», - зазначив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

15:08 05.10.2020

ЛЕГАЛЬНА РОБОТА НА СУМЩИНІ: ПЛЮСИ В ОПЛАТІ ПРАЦІ

В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення. Принагідно нагадаємо, що середньооблікова чисельність працюючих в області, наприклад, у липні цього року складала майже 186 тисяч чоловік. Однак зауважимо, що ці дані стосуються юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

13:25 16.09.2020

Є 100 МІЛЬЙОНІВ!

Як стало відомо сьогодні, роботодавці Сумщини уже отримали 100 млн грн допомоги по частковому безробіттю на період карантину

15:00 14.09.2020