Служба зайнятості інформує

Майже 70 підприємців Cумщини отримали компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Через збройну агресію рф велика кількість українців покинула свої домівки та вимушена переселитися в інші більш безпечні регіони нашої країни. Гостро постало питання не тільки житла, а й роботи. З метою пришвидшення адаптації внутрішньо переміщених осіб та підвищення рівня зайнятості серед населення Кабінет Міністрів з квітня запровадив програму стимулювання бізнесу приймати на роботу ВПО, згідно з якою за кожного працевлаштованого держава виплачує підприємцю компенсацію у розмірі 6500 грн протягом двох місяців.

11:50 10.01.2023

Через добрі справи - до краси душі

Щасливі та радісні очі дітей. Чи не найбажаніше для нас, для дорослих. Та, на превеликий жаль,  не всі прокидаються від маминого теплого поцілунку а засинають під мамину колискову.

11:02 19.08.2022

Роботодавцю - компенсація ЄСВ, безробітному – гарантоване робоче місце

Воєнний стан в нашій державі не скасовує соціального захисту своїх громадян. Зокрема, підтримуючи роботодавців, щоби вони максимально зберігали робочі місця та не скорочували виробництво, уряд надає можливість нашим співвітчизникам не втратити надій на завтрашній день та фінансово утримувати свої сім’ї.

16:31 17.08.2022

Реальна підтримка українських воїнів

Колектив Сумського обласного центру зайнятості, аби наблизити перемогу над рашистами, долучився до благодійної справи – буквально за день-два зібрав майже 30 тисяч гривень для воїнів України, які нині лікуються у Запорізькому військовому госпіталі.

14:16 15.08.2022

Служба зайнятості Сумщини цього року знайшла роботу для 6,2 тис. земляків

Послугами служби зайнятості за сім місяців 2022 року скористалися майже 33 тис. осіб, з них 30,3 тис. мали статус зареєстрованих безробітних, що на 10% або на 3,5 тис. осіб менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

09:34 03.08.2022

28 роботодавців області отримали компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб

В умовах повномасштабної військової агресії російської федерації, служба зайнятості Сумщини  пропонує бізнесу та роботодавцям реальну фінансову підтримку.

16:27 27.07.2022

Ознаки ринку праці Сумщини у першому півріччі поточного року

Послугами Сумської обласної служби зайнятості у першому півріччі 2022 року скористалися 31 тис. осіб, з них 28,5 тис. зареєстрованих безробітних, що на 11% або на 3,6 тис. осіб менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

10:45 19.07.2022

Ринок праці Сумщини: попит та пропозиція робочої сили

Як повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 1 червня 2022 року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендувало 15 безробітних проти 8 осіб на відповідну дату минулого року.

11:25 12.07.2022