Служба зайнятості інформує

ІНОЗЕМЦІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ НА СУМЩИНІ

За інформацією директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, торік видано 32 дозволи на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, продовжено дію 11 дозволів.

13:57 21.01.2022

В ОГОЛОШЕННІ ПРО ВАКАНСІЮ ВКАЗУЄШ СТАТЬ, РАСУ ЧИ ВІК –  ОТРИМАЙ ШТРАФ

З 8 січня цього року, як повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, роботодавці отримають штраф за вимоги в описі вакансії щодо бажаної статі, віку, релігії, раси, кольору шкіри тощо. Ці зміни внесені до Закону «Про рекламу», аби протидіяти дискримінації.

16:27 20.01.2022

РОЗВИТОК МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ – СФЕРА ВПЛИВУ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ

16 грудня цього року заступник голови облдержадміністрації Андрій Бірюков відвідав навчальне відділення Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» в с. Хоружівка Недригайлівського району та Недригайлівську філію Сумського обласного центру зайнятості.

08:42 20.12.2021

ДЕСЯТЬ МІСЯЦІВ НА РИНКУ ПРАЦІ СУМЩИНИ

Станом на 1 листопада 2021 року послуги Сумської обласної служби зайнятості отримували 10,2 тис. осіб які мали статус безробітного, що на 33,4% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Отримували допомогу по безробіттю 8,4 тис. осіб., що на 33,5% менше, ніж на 1 листопада 2020 року.

15:34 26.11.2021

СУМСЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ: НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕНАВЧАННЯ РОЗШИРЮЄ МОЖЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

У січні-жовтні 2021 року за сприяння обласної служби зайнятості 2900 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, становила 2861 особу.

16:06 19.11.2021

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ: ПРО ПЕРЕВАГИ ЛЕГАЛЬНОЇ ПРАЦІ

- Сучасне життя створює такі умови сьогодення, що кожний працездатний громадянин має бути зацікавлений у власному матеріальному забезпеченні після досягнення пенсійного віку, коли основним джерелом доходів стають пенсійні виплати. Важливо пам’ятати, що від суми сплачених соціальних внесків залежить розмір пенсії, а від кількості років страхового стажу – вік виходу на пенсію, взагалі – право на її призначення, - говорить директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. - Важливо кожному усвідомити, що згода отримувати зарплату в «конвертах» позбавляє соціального захисту. Громадяни, які працюють нелегально, позбавляють себе лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, трудового стажу, пенсії, втрачають оплачувану відпустку.

15:28 17.11.2021