Служба зайнятості інформує

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості: 12 років на службі людям

Сумський центр професійно-технічної  освіти Державної служби зайнятості надає освітні послуги понад 12 років. За цей час отримали путівки у професійне життя  більше 40 тисяч здобувачів освіти.

09:09 01.05.2023

183 ВПО працевлаштовано на підприємства Сумщини з початку повномасштабного вторгнення

Сумський обласний центр зайнятості продовжує підтримувати громадян, які з початком воєнних дій на території України,   були змушені залишити рідні домівки та переїхали до Сумської області. З моменту повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України ( 24.02.2022 року), станом на 27.03.2022 року:

16:11 28.03.2023

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 11 безробітних

На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили. Станом на 20 березня поточного року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 11 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед працівників сфери торгівлі та послуг (на 1 вакансію претендує 33 особи); технічних службовців (29 осіб), представників найпростіших професій (23 особи), кваліфікованих робітників сільського господарства (17 осіб), службовців та керівників (11 шукачів роботи).

08:32 21.03.2023

Ринок праці Сумської області

Протягом січня-лютого 2023 року послугами обласної служби зайнятості скористались 13,2 тисячі безробітних громадян, з яких 5,7 тисяч отримували допомогу по безробіттю.

16:28 15.03.2023

Гроші на бізнес: першого лютого стартувала програма “єРобота”

Мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу є найбільш популярною програмою проєкту «єРобота». Торік у рамках цієї програми на Сумщині видали 125 мікрогрантів на суму понад 28 млн. грн, що гарантує створення 280 робочих місць. У 2023 році «єРобота» продовжила існування, перша хвиля якої стартувала 1 лютого. За програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу від 50 до 250 тис грн. Обов'язковою умовою є створення 1-2 нових робочих місць залежно від суми мікрогранту.

16:41 16.02.2023

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ: НОВИЙ ПОРЯДОК КОМПЕНСАЦІЙ ЗА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БЕЗРОБІТНИХ

Кабінет Міністрів затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Зокрема, це молодь, яка шукає перше робоче місце, особи з інвалідністю, люди передпенсійного віку.  Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 10 лютого 2023 року.

16:07 14.02.2023

ЯКУ ЗАРПЛАТУ ПРОПОНУЮТЬ РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ

З початку нинішнього року, станом на 6 лютого, роботодавці Сумщини подали до обласної служби зайнятості понад 800 вакансій. Всього у базі даних на сьогодні налічується майже півтори тисячі пропозицій роботи.

09:17 08.02.2023

У СІЧНІ МАЙЖЕ 300 ЗАРЕЄСТРОВАНИХ БЕЗРОБІТНИХ ЗАЛУЧЕНО ДО СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ

Обласна служба зайнятості, виконуючи основну функцію – працевлаштування безробітних, вибудовує свою роботу з максимальною користю для суспільства. Нині, пристосовуючись до умов воєнного стану.

09:02 01.02.2023