Служба зайнятості інформує

ЯК ПІДПРИЄМЦЮ СУМЩИНИ БЕЗ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ

«Відтепер, - говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, - допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок».

15:37 12.06.2020

В. ПІДЛІСНИЙ: «ЗАКЛИКАЮ СКОРИСТАТИСЯ МОЖЛИВІСТЮ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ»

На сьогодні роботодавцями Сумщини до центрів зайнятості подано 1200 пакетів документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. За більшістю з них ухвалені оперативні позитивні рішення.

14:43 10.06.2020

РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ДОДАТКОВІ КОШТИ

На сьогодні роботодавцями Сумської області до центрів зайнятості подано майже 1200 пакетів документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину для 5600 чоловік. Наразі ухвалено 970 позитивних рішень щодо надання такої допомоги для покриття витрат на заробітну плату майже 4700 працівників.

08:53 05.06.2020

БЕЗРОБІТНІ СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗМОГУ ОТРИМАТИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості відзначає десятиріччя свого існування. Центр професійно-технічної освіти готує кадри за 12 робітничими спеціальностями. Сьогодні найбільшою популярністю серед тих, хто з тих чи інших причин втратив роботу і прагне придбати конкурентоспроможну спеціальність, користуються професії зварника пластмас, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварника, кухаря, бджоляра, продавця продовольчих та непродовольчих товарів, оператора і машиніста котельні тощо. Саме вони сьогодні затребувані за ринку праці.

08:48 05.06.2020

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ: НОВИЙ ЗАКОН ПРО ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ НА ЧАС КАРАНТИНУ

Президент України підписав Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)» (законопроект № 3329-д: http://tiny.cc/giy2oz).

14:16 29.05.2020

КОМУ НА СУМЩИНІ ВДАЄТЬСЯ ЗНАЙТИ РОБОТУ НА КАРАНТИНІ

Коронакриза стала справжнім викликом для служби зайнятості. На Сумщині, як і в цілому в Україні, відбулося суттєве зменшення кількості вакансій з одночасним зростанням кількості безробітних. Це підвищило конкуренцію за робочі місця.

14:27 28.05.2020

СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ – АГЕНТ ВПЛИВУ НА РИНКУ ПРАЦІ ОБЛАСТІ

Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості - один з одинадцяти центрів, що здійснює професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації дорослого населення більш ніж за 60 робітничими професіями.

16:49 06.05.2020

МЕДИКИ ТА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ СУМЩИНИ ПЕРШИМИ В УКРАЇНІ ОБ’ЄДНАЛИ ЗУСИЛЛЯ

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, обласний центр зайнятості та державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» першими в Україні підписали угоду про спільне співробітництво та партнерство.

15:50 30.04.2020

БІЛЬШЕ 100 МЛН ГРН ОТРИМАЮТЬ РОБОТОДАВЦІ СУМЩИНИ ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУС

На Сумщині підприємства різної форми власності можуть отримати більше 100 млн грн компенсації по частковому безробіттю. Набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабміном з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

15:48 30.04.2020