КУ «Центр надання соціальних послуг»

Директор:  ШКУРА Лариса Миколаївна

Адреса: вул. Полтавська,13   селище Липова Долина,  Роменський район,  Сумська  обл., 42500

Телефон:   (05452) 5-19-92

Е- mail:   ter09@dszn.sm.gov.ua

Розпорядок роботи:   понеділок - четвер – з 8.00 до 17.00;
                                       п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
                                       обідня перерва – з 12.00 до 12.45;
                                       вихідні дні: субота, неділя.

Інформаційна картка соціальної послуги догляд вдома

Інформаційна картка соціальної послуги натуральна допомога

Інформаційна картка соціальної послуги соціальний супровід сімей (осіб), які перебувають в складних життєвих обставинах

Інформаційна картка соціальної послуги соціальний супровід сімей,  у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування

Інформаційна картка соціальної послуги інформування

Інформаційна картка соціальної послуги консультування

З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Шановні мешканці громади! Із нагоди Міжнародного дня людей похилого віку 29.09.2023 року в Комунальній установі "Центр надання соціальних послуг" Липоводолинської селищної ради ( Липова Долина, вул. Полтавська, 13) БЕЗКОШТОВНО надаватимуться послуги особам похилого віку (60+років), а саме: 1 стрижка, 1 дрібний ремонт одягу, 1 прання ( вага до 5 кг). Для отримання послуг при собі мати пенсійне посвідчення.

15:38 04.10.2023

ПОСЛУГАМИ ПЕРУКАРЯ ТА ШВАЧКИ СКОРИСТАЛИСЯ ЖИТЕЛІ БЕРЕСТІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

28.02.2023 року мультидисциплінарною командою Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради,  в складі директора Лариси ШКУРИ, завідувача відділення натуральної допомоги  Тетяни СТЕЦЮРИ, перукаря Надії ЛИТВИНЕНКО та швачки Людмили ФЕДЧУН, здійснено виїзд до Берестівського старостинського округу.

15:12 28.02.2023

ПРАЦІВНИКИ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ

В межах проєкту «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг», що реалізується Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» відбулися тренінги з основ домедичної та психологічної допомоги, в якому взяли участь працівники відділу соціального захисту населення, завідуючі відділеннями, фахівці з соціальної роботи, соціальні робітники КУ «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради.

10:55 03.02.2023

ВІДДІЛЕННЯ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ КУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІЛЬНИХ ПОСЛУГ» РОЗПОЧАЛО СВОЮ РОБОТУ

Питання розвитку соціальних послуг у Липоводолинській громаді є актуальним. Основним ресурсом громади є її мешканці. Розширення спектру соціальних послуг сприятиме  поліпшенню рівня їх життя.

16:47 01.02.2023