Центр пробації

Роменський районний сектор №1 філії ДУ "Центр пробації"

в Сумській області

Адреса: вул. Полтавська, 50,  смт. Липова Долина, 42500
Начальник сектору: Великодний Олександр Васильович
Провідний інспектор сектору: Лаврик Людмила Михайлівна
Телефон: 050-25-15-106, 066-38-74-723

E-mail: sm11@probation.gov.ua

Офіційний вебсайт: https://www.probation.gov.ua

Графік роботи:

понеділок-четвер з 08:00 до 17:00
п’ятниця: з 08:00 до 15:45
обідня перерва: з 12:00 до 12:45
вихідний: субота, неділя

2023 рік

Оновлено 12.02.2024 року

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ЇЇ УПОВНОВАЖЕНИХ ОРГАНІВ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ

СПІВПРАЦЯ В РАМКАХ ДІЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ ПРОБАЦІЇ

Для засуджених, особливо тих, які тривалий час відбували покарання, адаптація до життя на волі в сучасних умовах може бути досить складною. З’являються такі труднощі, як: відсутність житла, складнощі у працевлаштуванні та ін. Проблеми у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, знову стають  на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів.

11:44 11.04.2024

ДЛЯ ОСІБ, ЗВІЛЬНЕНИХ ВІД ВІДБУВАННЯ ПОКАРАННЯ З ВИПРОБУВАННЯМ ПРОВЕДЕНО ВИХОВНИЙ ЗАХІД

15 березня 2024 року персоналом Роменського районного сектору №1філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області спільно з ст. ДОП ВП №1 (с. Недригайлів) Роменського ВП ГУНП в Сумській області Сергієм СТЕШЕНКО для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням проведено виховний захід на тему: «Попередження насильства в сім’ї».

08:20 18.03.2024

ПРОБАЦІЯ З ГРОМАДОЮ, В ГРОМАДІ, ДЛЯ ГРОМАДИ

З нагоди 9 річниці прийняття Закону України «Про пробацію» 12.02.2024 р. на базі Роменського РС №1 проведено День відкритих дверей за темою: «Пробація з громадою, в громаді, для громади». До участі в заході долучилися представники місцевої влади, громадськості, партнери, волонтери, представник правоохоронних органів.

14:14 13.02.2024

НА ШЛЯХУ СВОБОДИ ТА НЕЗАЛЕЖНОСТІ

З нагоди Дня Соборності України та 105 річниці Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки бібліотекарі «Публічної бібліотеки ім. Л. Новиченка» Липоводолинської селищної ради ЛИСЕНКО Лариса та ТКАЧЕНКО Яна провели урок історії «На шляху свободи та незалежності» для суб’єктів пробації  в приміщенні Роменського районного сектору №1 філії державної установи «Центр Пробації» в Сумській області.

14:37 22.01.2024

По переду новорічні свята

15 грудня 2023р. Роменським районним сектором №1 філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області було проведено відеолекторій на тему: «По переду Новорічні свята» для осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

15:12 18.12.2023

Робоча зустріч з представниками сектору поліції щодо розшуку засуджених

10 жовтня 2023 року в приміщенні  сектору поліцейської діяльності № 1 (с. Липова Долина)  відбулася  робочу зустріч з представниками місцевого “Центру пробації”, на якій обговорили нагальні питання та механізм взаємодії поліції та уповноважених органів з питань пробації.

13:35 11.10.2023

ХОЧЕШ, ЩОБ ТЕБЕ ПОВАЖАЛИ – ПОВАЖАЙ ІНШИХ

Ще з самого дитинства в кожному з нас виховували повагу: повагу до старших, до батьків, до вчителів і, врешті-решт, до самих себе. Нам повсякчас нагадували, що коли ти сам себе не поважаєш, то інші теж не будуть тебе поважати! Але, якщо це настільки широкорозповсюджений факт, чому ж ми так часто спостерігаємо прояви антиповаги у відносинах між батьками і дітьми, вчителями і учнями, знайомими, а також не рідко між звичайнісінькими перехожими – зовсім незнайомими людьми! Чому ці всім добре відомі правила знають не всі, а дотримуються їх взагалі рідкісні «екземпляри»?

10:24 27.09.2023

ЗІ СВЯТОМ!

У кожного з нас 1 вересня асоціюється зі школою.

15:03 01.09.2023