Центр пробації

НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОСОБАМ, ЯКІ ВІДБУВАЮТЬ ПОКАРАННЯ У ВИДІ ОБМЕЖЕННЯ АБО ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ НА ПЕВНИЙ СТРОК ТА ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗВІЛЬНЕННЯ

23.08.2023 року відбулась робоча зустріч  Роменського районного сектору №1 філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області з комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради, метою заходу була співпраця в рамках дії пенітенціарної пробації та виконання наказу «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» та  координація спільних зусиль в проведенні надання соціальних послуг та соціальної допомоги   особам, які відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк та готуються до звільнення.

14:42 23.08.2023

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗІ СЛУЖБОЮ ПРОБАЦІЇ

22.08.23 року в Липоводолинській районній філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора філії Віктора  ДУЖАКА та начальника Роменського районного сектору №1 філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олександра ВЕЛИКОДНОГО.

13:09 22.08.2023

У ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

Днями, в Липоводолинській селищній раді  відбулося засідання круглого столу, присвяченого питанню національно-патріотичного виховання неповнолітніх та молоді в умовах повномасштабної війни.

13:33 21.08.2023

ШЛЯХ ВСТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Сьогодні, Україна відзначає День Української Державності з нагоди якого в «Публічній бібліотеці ім.Л.Новиченка»,  проведена година спілкування «ШЛЯХ ВСТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ» для суб’єктів пробації та представників Роменського районного сектору №1 державної установи «Центр Пробації».

15:23 28.07.2023

ДОСЯГНЕННЯ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН У ПОВЕДІНЦІ ЧЕРЕЗ РОЗВИТОК НЕНАСИЛЬНИЦЬКИХ ПОВЕДІНКОВИХ МОДЕЛЕЙ

13 серпня 2023 року у Липоводолинським районному суді Сумської області пройшла зустріч суддів Липоводолинського районного суду з представниками Роменського районного сектору № 1 філій Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.

10:32 17.07.2023

ПРОБАЦІЙНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ЗАСУДЖЕНИХ, ЗВІЛЬНЕНИХ ВІД ПОКАРАННЯ З ВИПРОБУВАННЯМ

Відповідно до Закону України «Про пробацію» передбачено такий інструмент роботи із засудженими як пробаційні програми, які призначаються за рішенням суду особі, звільненій від відбування покарання з випробуванням та передбачає комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості, які можливо об’єктивно перевірити (програми психологічної корекції та програми соціальної адаптації, спрямовані на усунення негативних факторів, що впливали та можуть в подальшому впливати на поведінку правопорушника).

16:48 13.07.2023

ДОПОМОГА ВІД ПРОБАЦІОНЕРІВ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ЖИТЕЛЯМ ПОСТРАЖДАЛИХ РАЙОНІВ ХЕРСОНЩИНИ

16  червня 2023 року  працівники Роменського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з суб’єктами пробації  зібрали на відправку допомогу постраждалим від терористичного акту на Каховській ГЕС.

11:38 19.06.2023