ЦНАП інформує

УВАГА! ПРОВОДИТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ВИПЛАТУ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ЛИСТОПАД

З 1 по 5 грудня 2022 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради та ВРМ (спеціалісти віддалених робочих місць відділу ЦНАП у кожному старостаті громади) проводять прийом заяв на виплату компенсації за листопад 2022 року !

08:38 01.12.2022

ЦНАП ІНФОРМУЄ

Інформація про  надання адміністративних послуг за жовтень 2022 року

15:54 01.11.2022

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ - ПОСЛУГА ЗНОВУ ДОСТУПНА У ЦНАП

Реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання, видача витягів про реєстрацію місця проживання особи - послуги знову доступні у відділі “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради.

10:11 04.10.2022

ЦНАП ІНФОРМУЄ

Шановні жителі громади, працівники відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради завжди піклуються про те, щоб Ви могли отримувати якісні адміністративні послуги та консультації щодо їх отримання.

09:08 04.10.2022

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО ПРИХИСТИЛИ ВНУТРІШНЬОПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

З 1 по 5 жовтня  2022 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради та ВРМ (спеціалісти віддалених робочих місць відділу ЦНАП у кожному старостаті громади) розпочинають прийом заяв на виплату компенсації за вересень 2022 року !

15:33 27.09.2022

У ВІДДІЛІ "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ" Липоводолинської селищної ради відновлено роботу Реєстру територіальної громади ДМС

З 3 жовтня 2022 року відновлюється прийом людей, які бажають зареєструвати або зняти з реєстрації місце проживання, отримати витяг з реєстру територіальної громади.

11:57 27.09.2022

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО ПРИХИСТИЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

З 8 вересня  2022 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради розпочинає наповнення,  запровадженої Інформаційно-аналітичної системи, яка значно прискорить фінансування та опрацювання заяв на отримання компенсації.

11:44 09.09.2022

З 1 ЖОВТНЯ УРЯД ЗБІЛЬШИТЬ КОМПЕНСАЦІЇ ПО СОЦІАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ "ПРИХИСТОК"

6 вересня 2022 року Уряд уклав оновлений Меморандум із Товариством Червоного Хреста України. Ця домовленість відбулася за сприяння Мінреінтеграції. Вона дозволить збільшити фінансування на компенсації людям, які надали тимчасове житло внутрішнім переселенцям у межах програми “Прихисток”.

11:42 09.09.2022

ЦНАП ІНФОРМУЄ!

Шановні жителі громади! Працівники відділу “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради завжди піклується про те, щоб Ви могли отримувати якісні адміністративні послуги та консультації щодо їх отримання.

10:06 02.09.2022