ЦНАП інформує

ВАЖЛИВО! ПРО НАДАННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ ЦНАП ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Запрошуємо  отримати якісні, у строк адміністративні послуги з державної реєстрації права власності на нерухоме майно (житло, земля) та державної реєстрації речового права, похідного від права власності (реєстрація договорів оренди земельних ділянок) через відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської  селищної ради за адресою: вул. Полтавська,17, смт Липова Долина, Роменський район, Сумська область, телефон для довідок: (099) 524- 74-69.

15:18 02.01.2023

ЩОДО ОТРИМАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЗК

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради надає адміністративні послуги щодо отримання відомостей з Державного земельного кадастру (ДЗК) у формі Витягу з ДЗК.

15:09 02.01.2023

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛА, ЯКІ БЕЗКОШТОВНО ПРИХИСТИЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

З 2 по 5 січня 2023 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради та ВРМ (спеціалісти віддалених робочих місць відділу ЦНАП у кожному старостаті громади) розпочинають прийом заяв на виплату компенсації за грудень 2022 року !

14:42 02.01.2023

УВАГА! З 01.01.2023 ЗМІНЕНО РОЗМІР АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ У СФЕРІ РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Відповідно до статті 6 Закону України про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні за декларування місця проживання, реєстрацію місця проживання, зняття із задекларованого місця проживання, зареєстрованого місця проживання сплачується адміністративний збір у відповідному розмірі:

14:19 02.01.2023

УВАГА! ПРОВОДИТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ВИПЛАТУ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА ЛИСТОПАД

З 1 по 5 грудня 2022 року відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради та ВРМ (спеціалісти віддалених робочих місць відділу ЦНАП у кожному старостаті громади) проводять прийом заяв на виплату компенсації за листопад 2022 року !

08:38 01.12.2022

ЦНАП ІНФОРМУЄ

Інформація про  надання адміністративних послуг за жовтень 2022 року

15:54 01.11.2022

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ - ПОСЛУГА ЗНОВУ ДОСТУПНА У ЦНАП

Реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання, видача витягів про реєстрацію місця проживання особи - послуги знову доступні у відділі “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради.

10:11 04.10.2022