ЦНАП інформує

ЗВІТ ПРО НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗА СЕРПЕНЬ 2023 РОКУ

Відділом “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради було прийнято 915 відвідувачів, надано 300 консультацій, зареєстровано звернень для отримання адміністративних послуг 1600, видано 1580 результатів адміністративних послуг. У тому числі за видами послуг:

13:05 06.09.2023

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Вітаємо! Аби мати можливість отримати Витяг  з РТГ - рекомендуємо пройти актуалізацію зареєстрованих осіб за власною адресою в зручний для Вас час згідно з графіком роботи відділу ЦНАП. При собі мати:

15:15 17.07.2023

“МОБІЛЬНИЙ ОФІС” ЦНАП Липоводолинської селищної ради обслуговував мешканців Панасівського старостинського округу

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради 5 липня 2023 року надавав адміністративні послуги пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАП із застосуванням АПК “Мобільний офіс” за місцем проживання громадян.

15:45 06.07.2023

ЗВІТ ПРО НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗА ЧЕРВЕНЬ 2023 РОКУ

Відділом “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради  було прийнято 8000 відвідувачів, надано 130 консультацій, зареєстровано звернень для отримання адміністративних послуг 1301, видано 1105 результатів адміністративних послуг. У тому числі за видами послуг:

14:12 03.07.2023

“МОБІЛЬНИЙ ОФІС” ЦНАП Липоводолинської селищної ради обслуговував мешканців Калінінського старостинського округу

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради 07 червня 2023 року надавав адміністративні послуги пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАП із застосуванням валізи “Мобільний офіс” за місцем проживання громадян.

09:22 09.06.2023

НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЗА ТРАВЕНЬ 2023 РОКУ

Відділом “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради  було прийнято 1000 відвідувачів, надано 240 консультацій, зареєстровано звернень для отримання адміністративних послуг 966, видано 1384 результатів адміністративних послуг. У тому числі за видами послуг:

10:56 02.06.2023

ВІТАЄМО МОЛОДУ СІМ'Ю!!!

01 червня 2023 року у відділі “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради військовослужбовець морської піхоти Тиква Артур Анатолійович одружився зі своєю коханою Авдєєвою Маргаритою Євгеніївною.

14:40 01.06.2023

“МОБІЛЬНИЙ ОФІС” ЦНАП ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБСЛУГОВУВАВ МЕШКАНЦІВ БЕРЕСТІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Липоводолинської селищної ради 31 травня 2023 року надавав адміністративні послуги пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора ЦНАП із застосуванням валізи “Мобільний офіс” за місцем проживання громадян.

14:38 01.06.2023