Перелік актуальних грантових програм від міжнародних донорських та національних організацій

ПІДТРИМКА АГРАРІЇВ СУМЩИНИ У 2024 РОЦІ

Заходами Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року, схваленої розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.07.2021 № 449-ОД «Про схвалення проекту Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року», затвердженої рішенням Сумської обласної ради від 23.07.2021 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року» (зі змінами) (далі – Програма) у 2024 році передбачається спрямування коштів обласного бюджету на наступні напрямки підтримки:

13:46 03.04.2024

ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ «ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ. ПІДТРИМКА ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ»

21 березня 2024 року о 16:00 у форматі онлайн відбудеться вебінар на тему “Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств” який асоціація проводить спільно Міністерством економіки України.

09:49 28.03.2024

У 2024 РОЦІ УРЯД ІНІЦІЮЄ НИЗКУ ПРОГРАМ З ПІДТРИМКИ АГРАРНОГО СЕКТОРУ

Про державну підтримку агросектору у 2024 році розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький на конференції «Аграрний сектор в умовах воєнного стану. Можливості і виклики», яка відбулася 28 лютого цього року в м. Кропивницький.

14:32 04.03.2024

ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ ТА ГРАНТИ

Урядовий проект “єРобота” передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання. Він спрямований на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення робочих місць. Проект включає 6 грантових програм, зокрема,  українці зможуть отримати:

10:18 14.02.2024

ГРАНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ СЕРЕДНІХ ТА ВЕЛИКИХ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів, спрямованих на підтримку та розвиток українських переробних підприємств у таких галузях: виробництво упаковки та пакувальних матеріалів, харчова промисловість, машинобудування та металообробка, текстиль, продукти для відновлення та відбудови (будівельні матеріали, вікна, двері, металоконструкції, електротовари тощо). Зокрема, гранти підтримуватимуть середні та великі підприємства з кількістю працівників понад 100 осіб та річним оборотом не менше 200 мільйонів гривень, діяльність яких сприяє розширенню існуючого виробництва, створенню нових інноваційних продуктів та модернізації виробництва, що призведе до створення нових робочих місць, збільшенню обсягу продажів як на внутрішньому, так і міжнародному ринках.

11:48 31.01.2024

ДЕРЖПІДТРИМКА АГРАРІЇВ – 2024

За повідомленням Міністерства аграрної політики та продовольства України у проекті Державного бюджету на 2024 рік передбачено наступні напрями видатків для підтримки аграріїв:

13:55 09.11.2023

Добірка конкурсів та грантових можливостей

Актуальна добірка конкурсів та грантів, корисних як для громад, так і для організацій громадянського суспільства, ініціативних груп, благодійних організацій, дрібних фермерів та домогосподарств, ВПО, молоді, підприємців.

10:36 02.11.2023