Перелік актуальних грантових програм від міжнародних донорських та національних організацій

ДАР ПРОДОВЖИТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ОТРИМАННЯ БЮДЖЕТНОЇ СУБСИДІЇ НА ОДИНИЦЮ ОБРОБЛЮВАНИХ УГІДЬ

25 липня 2024 року у Державному аграрному реєстрі продовжиться прийом заявок на отримання окремої бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар). Заявки можуть подати аграрії, які провадять свою діяльність на територіях, на яких завершено ведення бойових дій, та на територіях, тимчасову окупацію яких завершено.

15:38 25.07.2024

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ! ФІНАНСУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

У ході Конференції відновлення України у Берліні Європейський Союз підписав перші гарантійні угоди на суму 1,4 млрд євро в рамках інвестиційного компонента програми Ukraine Facility. Нові інструменти фокусуються на покритті потреб української економіки, фінансуванні інфраструктури, муніципального розвитку, відновленні енергетичної системи, підтримці приватного сектору, зокрема МСП та постраждалих від війни груп населення.

08:32 15.07.2024

«СТВОРЮЙ!» ДОПОМОЖЕ ПІДПРИЄМИЦЯМ РОЗВИВАТИ СВІЙ БІЗНЕС!

Міністерство економіки України за фінансової підтримки WNISEF та KSE Foundation, спільно з АТ «Ощадбанк» презентували програму «СТВОРЮЙ» для підтримки малого і середнього бізнесу українок у сфері виробництва і переробки (ремонту устаткування, поліграфічної діяльності, виробництва одягу, меблів, харчових продуктів, фармацевтичних препаратів, комп’ютерів, оптики), на яку буде спрямовано $1 000 000.

10:33 08.07.2024

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЗА ТРЬОМА НАПРЯМАМИ БЮДЖЕТНОЇ ПІДТРИМКИ

25-го червня 2024 року, о 10 годині в Державному аграрному реєстрі розпочнеться прийом заявок на окрему бюджетну субсидію у розмірі 4 тис. грн на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення для виробників сільськогосподарської продукції, що мають у власності та/або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення.

11:47 24.06.2024

ДО УВАГИ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ЗАПОРІЗЬКОЇ, ХАРКІВСЬКОЇ, МИКОЛАЇВСЬКОЇ, ХЕРСОНСЬКОЇ, СУМСЬКОЇ ТА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ!

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі проєктів та отримати фінансування в розмірі від 20 000 до 100 000 євро для реалізації ваших проєктів, спрямованих на безпосередню допомогу людям, які постраждали від війни, та представникам вразливих категорій.

13:19 22.05.2024

УВАГА! КОНКУРС UEPA -2024 Ukrainian Enterprise Promotion Awards. Категорії, умови та реєстрація.

Міністерство економіки України є національним координатором європейської ініціативи «European Enterprise Promotion Awards» (далі - EEPA), метою якої є сприяння розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва (далі – МСП) на національному, регіональному та місцевому рівнях. У конкурсі EEPA можуть брати участь представники з усіх країн Європейського Союзу, зокрема України.

15:19 20.05.2024

ПОРЯДОК ПОДАЧІ ЗАЯВОК ЧЕРЕЗ ДАР ДЛЯ ОТРИМАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Представляємо матеріали навчально-інформаційного вебінару на тему:  «Актуальні питання реєстрації та подання заявок на підтримку у Державному аграрному реєстрі», який відбувся  30 квітня 2024 року на онлайн-платформі ZOOM.

15:59 09.05.2024

МІЖНАРОДНА ПЛАТФОРМА ЕКОНОМІЧНОЇ ДИПЛОМАТІЇ NAZOVNI

Міжнародна платформа економічної дипломатії Nazovni – цифровий сервіс, створений за інституційної та інформаційної підтримки МЗС України, який допомагає українському бізнесу вийти на нові ринки за підтримки представників дипломатичних установ України у понад 120 країнах світу.

08:59 02.05.2024