Перелік актуальних грантових програм від міжнародних донорських та національних організацій

Грантова підтримка в межах програми «ТРИМАЙ»

Грантова підтримка в межах програми «ТРИМАЙ» передбачає надання фінансування громадським організаціям, які працюють спільно з молодіжними центрами та молодіжними просторами. Програма розроблена як гнучкий інструмент для підтримки та розвитку мережі молодіжних центрів та молодіжних просторів в Україні та залучення до їх роботи підлітків та молоді.

13:51 06.07.2023

Конкурс відкритих інновацій агропромислового сектору MHP Agro Challeng

Український фонд стартапів та агропромислова компанія МХП оголошують про початок конкурсу відкритих інновацій MHP Agro Challenge. Конкурс спрямований на пошук інноваційних рішень для вирішення актуальних викликів в агропромисловому секторі, а також розвиток культури відповідального бізнесу та екологічної свідомості українців та стимулювання інноваційних розробок у сфері агробізнесу.

13:42 06.07.2023

ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНСЬКОГО БІЗНЕСУ

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

15:31 03.07.2023

ПРОГРАМА МІНІ-ГРАНТІВ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВА

З 01 липня 2023 року стартує новий грантовий проєкт, який передбачає надання безповоротних грантів мікробізнесу для забезпечення безперервності діяльності та для відновлення бізнесу переміщених підприємств. Проєкт реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Фондом розвитку підприємства в межах ініціативи «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні» у партнерстві з АТ «Ощадбанк».

15:07 27.06.2023