На передодні свята Дня медичного працівника перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК та депутат Липоводолинської селищної ради 8 скликання, голова комісії селищної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення Євген СИДОРОВ привітали та відзначили грамотами Роменської РДА-РВА та Липоводолинської селищної ради медичних працівників #КНП_Липоводолинська_лікарня та КНП "Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги" з нагоди професійного свята.
15:19 26.07.2024