У ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ ВІДКРИТО ПРОСТІР СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ

27 березня у Липоводолинський ліцей відбудося своєрідне відкриття простору соціальної згуртованості. Проєкт реалізовано за співпраці з фондом "Terre des hommes"-Україна за фінансової підтримки GIZ Ukraine Oleksandr Khoruzhenko . Нашими партнерами надано обладнання, інвентар, матеріали на суму майже 300 тисяч гривень. У заняттях взяла участь фахівець прєкту Валентина Велика, яка подякувала педагогам закладу за реалізацію завдань щодо соціально-психологічної підтримки. До тренінгових заходів вже долучилися 20 педагогів, 86 батьків та учні ліцею, і проєкт лише починає працювати.

11:32 28.03.2024

«ДІйМО» - НАШІ ГОЛОСИ БУДУТЬ ПОЧУТІ

Міністерством соціальної політики України з метою забезпечення дітей та молоді правом на свободу вираження поглядів, а також їх залучення до процесу прийняття рішень було утворено Офіс дітей та молоді "ДІйМО".

14:13 26.03.2024

МІНВЕТЕРАНІВ СПІЛЬНО З УКРАЇНСЬКИМ ЧЕРВОНИМ ХРЕСТОМ ВПРОВАДЖУЄ "ЄДИНУ ВЕТЕРАНСЬКУ ЛІНІЮ"

Впровадження телефонної "Єдиної ветеранської лінії" є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики на підтримку українських захисників і захисниць та їхніх рідних.

08:19 26.03.2024

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЩОРІЧНА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Розпорядження №126-ОД щодо проведення акції з метою збереження природи та покращення життєвого середовища мешканців області підписав начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.

08:17 26.03.2024

ОЛЕНА ШУЛЯК: ПИТАННЯ ЛЕГІТИМНОСТІ ВЛАДИ В УКРАЇНІ ПІД ЧАС ВІЙНИ ГРАЄ НА РУКУ ТІЛЬКИ ПУТІНУ

Голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк в інтерв'ю РБК Україна – про рейтинги партії та кадрову кризу, підготовку нового виборчого законодавства, мобілізацію та "економічне" бронювання, а також про те, кому вигідно розкачувати настрої щодо нібито нелегітимності влади

14:34 25.03.2024

НА СУМЩИНІ ВВОДЯТЬСЯ ОБМЕЖЕННЯ НА ПРОДАЖ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ

Відповідний спільний наказ був підписаний головою Сумської обласної військової адміністрації Володимиром АРТЮХОМ та командиром оперативно-тактичного угруповання «Сіверськ» Дмитром КРАСИЛЬНИКОВИМ.

14:13 25.03.2024

КУПУВАТИ ПРОДУКЦІЮ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА — ЦЕ СТИМУЛЮВАТИ СВОЮ, А НЕ ЧУЖУ ЕКОНОМІКУ

Стартувала комунікаційна кампанія на підтримку Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», створеної за ініціативи Президента України та за участю Міністерства економіки України.

10:16 25.03.2024