ТУБЕРКУЛЬОЗ - ХВОРОБА НЕБЕЗПЕЧНА!

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Вперше за останні роки в нашій країні спостерігається зниження загальної захворюваності та смертності  від цієї недуги. Проте, захворюваність на туберкульоз продовжує залишатися актуальною медико-соціальною проблемою. Туберкульоз займає перше місце в структурі  смертності від інфекційних та  паразитарних хвороб.

09:21 25.03.2024

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «ЛЮДИНА ДЛЯ ЛЮДИНИ»: ПІДТРИМУВАТИ, ДОПОМАГАТИ, ДБАТИ

Починаючи з листопада минулого року Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві, проводили інформаційну кампанію „Людина для людини”. В межах кампанії було  відібрано 20 фахівців соціальної сфери, які розповіли надихаючі історії про свій професійний досвід.

09:02 25.03.2024

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «УКРПОШТА. АПТЕКА» РОЗШИРЮЄТЬСЯ НА ПРИКОРДОННІ РЕГІОНИ ЗАДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УКРАЇНЦІВ ПОТРІБНИМИ ЛІКАМИ

Пілотний проект «Укрпошта. Аптека» охоплює не лише Донеччину, а й розширюється на прикордонні області, такі як Запоріжжя, Миколаївщина, Харківщина, Херсонщина, Чернігівщина та Сумщина.

14:39 22.03.2024

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ: КОРОТКО ПРО УХВАЛЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДИ

Засідання розпочали з вшанування хвилиною мовчання мужніх Героїв-захисників з нашої Липоводолинської територіальної громади, які загинули в бою від початку повномасштабного вторгнення росії, а також тисяч українців - військових і цивільних, які віддали свої життя за незалежність України, волю та майбутнє українського народу.

16:46 21.03.2024

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

До уваги мешканців вулиць Лебединської, Вишневої, Онацького, Ставкової, Щепкіна селища Липова Долина:  19.03.2024 року з 18.00 по 20.03.2024р. до 17.00 буде відсутнє централізоване водопостачання по у зв'язку з проведенням ремонтних робіт.

14:31 19.03.2024

ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ «ГРАНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ. ПІДТРИМКА ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ»

21 березня 2024 року о 16:00 у форматі онлайн відбудеться вебінар на тему “Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств” який асоціація проводить спільно Міністерством економіки України.

14:30 19.03.2024

СТАРТУВАВ ІІ ЕТАП ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

В рамках реалізації ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч», з метою популяризації видів спорту, збільшення рухової активності учнів, сьогодні, 18 березня 2024 року  в Липоводолинській громаді  стартував ІІ  етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

16:09 18.03.2024

26 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ ВІДЗНАЧАЮТЬ 10 РІЧНИЦЮ СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Протягом 2014-2022 нацгвардійці постійно були залучені до виконання завдань в ході проведення АТО/ООС, заходах зі забезпечення Нацбезпеки та оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації. З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України брали активну участь у обороні Києва та Київської області від рашистської навали, а сьогодні нищать ворога в Східних та Південних регіонах нашої держави.

08:32 18.03.2024