Дата: від до Скинути

ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ ТА БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА»

Таким чином сторони об’єднали зусилля для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, особами, які перебувають у кризі/складних життєвих обставинах, дітей, молоді, людей з особливими потребами, а також внутрішньо-переміщених людей, задоволення їх суспільних, зокрема соціальних, культурних та інших інтересів, використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх соціальних прав, наданню реабілітаційної, морально-психологічної допомоги, правової підтримки, у тому числі і для сприяння вирішенню побутових проблем.

10:16 05.03.2024

ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЬСТВО НАД ДІТЬМИ ОНЛАЙН: ПОРТАЛ STOPCRIME

В Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі, – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням:

09:10 05.03.2024

У 2024 РОЦІ УРЯД ІНІЦІЮЄ НИЗКУ ПРОГРАМ З ПІДТРИМКИ АГРАРНОГО СЕКТОРУ

Про державну підтримку агросектору у 2024 році розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький на конференції «Аграрний сектор в умовах воєнного стану. Можливості і виклики», яка відбулася 28 лютого цього року в м. Кропивницький.

14:32 04.03.2024

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

Указом Президента України орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено (посмертно) липоводолинця, солдата Олександра Палаженка.

14:06 01.03.2024