УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ

Представники Липоводолинської селищної територіальної громади 08 лютого 2024 року взяли участь у тренінгу «Основні концепції протидії гендерному насильству. Надання допомоги постраждалим», який організовано міжнародною організацією «Міжнародним медичним корпусом» за підтримки Європейського Союзу.

14:56 09.02.2024

ТРИВАЄ СПІВПРАЦЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ З ФОНДОМ "TERRE DES HOMMES"-УКРАЇНА

У партнерстві Липоводолинським ліцеєм реалізовується проєкт створення простору соціально-психологічної підтримки дітям. За фінансової підтримки Фонду закуплено матеріали для ремонту кімнати, надано відповідне обладнання, інвентар та меблі, а от ремонтні роботи працівники ліцею виконали власними силами.

14:55 09.02.2024

216 ЛИПОВОДОЛИНЦІВ ОТРИМАЮТЬ НАБОРИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОЇ ДОПОМОГИ

Фонд «Terre des hommes» розпочав видачу теплових наборів у рамках проєкту «Забезпечення опалювальними приладами та непродовольчими товарами для підготовки до зими вразливих ВПО та не переміщених осіб у постраждалих від конфлікту районах України» за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України в Сумській області.

14:06 07.02.2024

ЗМАГАННЯ З АРМСПОРТУ

04.02.2024 в м. Ромни Липоводолинська громада взяла участь в обласних змаганнях з армспорту.

13:34 06.02.2024

Відповідно до норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року №130 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за №753/32205 КП ЖКГ «Липоводолинське» інформує споживачів послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення про намір встановлення на 2024 рік тарифів на комунальні послуги – послуги із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

11:32 02.02.2024

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАМ'ЯТКИ

Важлива інформація щодо запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми, дискримінації за ознакою статі.

14:33 01.02.2024