УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМ БУДИНКОМ: ОБРАННЯ УПРАВИТЕЛІВ

Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.

09:28 19.01.2024

ЯК ОФОРМИТИ СТАТУС «ДИТИНА ВІЙНИ»: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Жахів війни зазнали чимало дітей. Особливо ті, які після 24 лютого 2022 року втратили дім, рідних, друзів, щасливе життя. Їхній соціальний захист зараз забезпечує держава, надаючи спеціальний статус і відповідну допомогу.

10:51 18.01.2024

"СТОП-РАША-МРІЯ": ПОБАЧИВ ПРОРОСІЙСЬКИЙ РЕСУРС - ЗАБЛОКУЙ ЙОГО

Кіберполіція України спільно з волонтерами розробили онлайн - платформу "Мрія" https://mriya.social/ . За її допомогою, кожен українець може долучитись до інформаційної війни проти ворога. Зокрема, блокувати фейки та пропаганду окупантів.

10:40 18.01.2024

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВЖЕ У ДАВОСІ. УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ПРОВОДИТЬ ЗУСТРІЧ ІЗ СТОЛТЕНБЕРГОМ

Президент Володимир Зеленський прибув на Всесвітній економічний форум у Давосі. Там відбувається зустріч української делегації з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

16:29 16.01.2024

ЗАВДАВ ПРОВІДНІЙ СВІТОВІЙ КОМПАНІЇ СОТНІ МІЛЬЙОНІВ ЗБИТКІВ: КІБЕРПОЛІЦІЯ ТА СЛІДЧІ НАЦПОЛУ ВИКРИЛИ ХАКЕРА

Мешканець Миколаєва інфікував сервера відомої американської компанії вірусом-майнером. У ході міжнародної поліцейської операції правоохоронці провели обшуки та припинили діяльність хакера.

08:58 16.01.2024

РЕЄСТРАЦІЇ В ЕЛЕКТРОННІЙ ЧЕРЗІ НА ОТРИМАННЯ СТАТУСУ ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

Відповідно до Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів від 05.04.2017 р. №268 зі змінами від 01.06.2023 р. №547 дитина, а також особа, яка під час здійснення антитерористичної операції і заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації не досягла 18 років (повноліття), які внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримали фізичні чи психологічні травми, мають право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

14:35 15.01.2024

РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДЯН НА ГРОШОВУ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Враховуючи численні звернення громадян, зокрема осіб похилого віку, фахівці Благодійного Фонду «Право на захист» 1 лютого 2024 року з 11:00 до 16:00 години у приміщенні відділу «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради (смт Липова Долина, вулиця Полтавська, 17) проводитимуть реєстрацію громадян на грошову допомогу від міжнародних організацій.

13:48 15.01.2024