НАШІ ЗАХИСНИКИ - НАШ ПРІОРИТЕТ

Продовжуємо посилювати обороноздатність наших бійців і всебічно допомагати в боротьбі проти країни-агресора. Вкотре, військовим однієї з військових частин передали черговий пакет необхідного обладнання і устаткування на суму 355319, 20 грн. До нього, зокрема, увійшли: шини, компресори, шліфмашина та плазморіз, ноутбуки та ін.

10:15 28.12.2023

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ – СКЛАДОВА СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ Й ОБОРОНИ ДЕРЖАВИ

З метою популяризації Національної гвардії України – складової сектору безпеки й оборони держави, яка відіграє важливу роль у відсічі збройної агресії рф, а також поширення інформації про вакансії та можливість проходження служби в лавах Національної гвардії України, пропонуємо переглянути відеоролик.

13:23 26.12.2023

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, 22.12.2023 року, за ініціативою  відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради, при головуванні першого заступника селищного голови Ольги ХИЖНЯК, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто  3 питання:

08:38 26.12.2023

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ФЕЙКОВА!

Липоводолинська селищна рада відмічає, що останнім часом суттєво збільшилась чисельність звернень мешканців нашої громади на Урядову «гарячу лінію» з проханням надати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та непродовольчих товарів, зокрема засобів гігієни.

16:24 25.12.2023

ЗАХОДИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ У СФЕРІ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

У всьому світі, на даний час, питання енергозбереження постає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також, що надзвичайно важливо, збереження довкілля для наших нащадків.

15:30 22.12.2023