МАТЕРІАЛЬНА ПІДТРИМКА ЖИТЕЛЯМ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Жодне засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради не проходить без розгляду питань соціального захисту населення та надання підтримки громадянам і військовослужбовцям громади. Тож, 29 листопада, на черговому засіданні виконкому, розглянули та прийняли ряд рішень, що стосуються різного виду надання матеріальних грошових допомог, а саме:

10:09 30.11.2023

СТАТУС ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ, ОТРИМАЛИ ЩЕ 3 ДІТЕЙ

На Липоводолинщині діти продовжують отримувати статус постраждалих від війни. 29 листопада на черговому засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про надання такого статусу ще 3 малолітнім дітям, як таким, що зазнали психологічного насильства.

09:15 30.11.2023

90-і РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНІ

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

09:47 27.11.2023

НАЙБЛИЖЧІ ГОДИНИ ОЧІКУЄТЬСЯ ЗНАЧНЕ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНІХ УМОВ. ПРОГНОЗУЮТЬСЯ ЗНАЧНІ ПОРИВИ ВІТРУ, СНІГОПАД ТА ОЖЕЛЕДИЦЯ НА ДОРОГАХ.

На Роменщині розгорнуто Районний координаційний штаб з оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення та місцеві штаби в кожній громаді для координації дій на місцевому рівнях.

16:17 26.11.2023

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, 24.11.2023 року, за ініціативою відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради, при головуванні секретаря ради Ростислава САВЧЕНКА, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 5 питань:

15:44 24.11.2023

ПРИВІТАЛИ ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ НА НИВІ!

Цими вихідними в Україні відзначали День працівників сільського господарства. Представників галузі Липоводолинської громади привітав та вручив відзнаки голова Липоводолинської селищної ради Володимир ШТАНЬКО.

14:05 23.11.2023

ПРО РІШЕННЯ, ПРИЙНЯТІ НА ЗАСІДАННІ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

Відбулась 43 позачергова сесія Липоводолинської селищної ради восьмого скликання. Розпочалося засідання виконанням державного Гімну України та хвилиною мовчання за полеглими за волю і Незалежність України Героями. Депутати розглянули 19 питань порядку денного. Зокрема прийнято такі рішення:

10:32 23.11.2023