Дата: від до Скинути

ВЖЕ ПЕРШІ 13 РОДИН ОТРИМАЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ НА ПРИДБАННЯ ПАЛИВНОЇ ДЕРЕВИНИ

Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про надання матеріальної допомоги на придбання деревини паливної 13 родинам військовослужбовців, загиблих під час виконання військового обов’язку на території проведення активних бойових дій в період воєнного стану, родинам військовослужбовців, які потрапили у полон або зникли безвісти, військовослужбовців, які отримали складні поранення, контузії, каліцтва, родинам, які потрапили в складні життєві обставини та нездатні самостійно подолати ці обставини та одному із членів родин внутрішньо переміщених осіб із окупованих територій та територій з активними бойовими діями виходячи з розрахунку 7 000 гривень на домогосподарство. Загальна сума виплат складає 91 тисячу гривень.

15:23 25.10.2023

ДОЛУЧАЙСЯ ДО ОБОРОНИ ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Хочеш взяти участь в охороні та обороні об’єктів критичної інфраструктури, що забезпечують життєдіяльність населення, в заходах з пошуку та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп?

14:14 24.10.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО УЧАСТІ В ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ "ПОМІЧНИК ВЕТЕРАНА"

З 1 липня 2023 року в Україні започаткували проєкт "Помічник ветерана", де навчені фахівці у громадах надаватимуть професійний сервіс для демобілізованих військових, захисників та захисниць, які повертатимуться з військової служби, фронту в цивільне життя, а також для членів їх сімей.

08:42 24.10.2023

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП, ГРВІ ТА COVID-19 СТАНОМ НА 24.10.2023 РОКУ ПО ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Сьогодні, на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по даному питанню доповіла головний лікар КНП"Центр первинної медико-санітарної допомоги" Віталіна ОЛІЙНИК.

16:42 23.10.2023

ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ

На позачерговому засіданні 41 сесії селищної ради, беручи до уваги пропозиції головного розпорядника коштів, до бюджету Липоводолинської селищної територіальної громади на 2023 рік внесено наступні зміни, а саме:

15:53 20.10.2023

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ – ЦЕ НАШ ОБОВ’ЯЗОК

Саме таку позицію займають депутати Липоводолинської селищної ради, приймаючи рішення щодо забезпечення військових частин, згідно їх запитів, необхідними матеріалами.

15:50 20.10.2023

"СТОП" ТОРГІВЦЯМ ЛЮДЬМИ!

Торгівля людьми не обмежується жодними кордонами — це глобальна проблема, що стосується країн усього світу.

11:46 20.10.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ З НОВИМ ГІНЕКОЛОГІЧНИМ КАБІНЕТОМ

У рамках співпраці Липоводолинської селищної ради з проєктом "Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України" від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) КНП «Липоводолинська Лікарня» отримала технічну допомогу для оновленого гінекологічного кабінету: кольпоскоп для проведення гінекологічного огляду, гінекологічне крісло, процедурну кушетку, медичну ширму, маніпуляційний столик, стілець для лікаря, апарат для радіохвильової терапії, необхідну офісну оргтехніку та меблі.

10:43 20.10.2023

ОКРЕМІ КАТЕГОРІЇ НАСЕЛЕННЯ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ НА ПРИДБАННЯ ДРОВ

Сьогодні на засідання сесії селищної ради депутати внесли зміни до Програми соціального захисту населення на 2023 рік, затвердженої рішенням Липоводолинської селищної ради від 22.12.2022.

16:09 19.10.2023