ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ

На позачерговому засіданні 41 сесії селищної ради, беручи до уваги пропозиції головного розпорядника коштів, до бюджету Липоводолинської селищної територіальної громади на 2023 рік внесено наступні зміни, а саме:

15:53 20.10.2023

ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ – ЦЕ НАШ ОБОВ’ЯЗОК

Саме таку позицію займають депутати Липоводолинської селищної ради, приймаючи рішення щодо забезпечення військових частин, згідно їх запитів, необхідними матеріалами.

15:50 20.10.2023

"СТОП" ТОРГІВЦЯМ ЛЮДЬМИ!

Торгівля людьми не обмежується жодними кордонами — це глобальна проблема, що стосується країн усього світу.

11:46 20.10.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ З НОВИМ ГІНЕКОЛОГІЧНИМ КАБІНЕТОМ

У рамках співпраці Липоводолинської селищної ради з проєктом "Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України" від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) КНП «Липоводолинська Лікарня» отримала технічну допомогу для оновленого гінекологічного кабінету: кольпоскоп для проведення гінекологічного огляду, гінекологічне крісло, процедурну кушетку, медичну ширму, маніпуляційний столик, стілець для лікаря, апарат для радіохвильової терапії, необхідну офісну оргтехніку та меблі.

10:43 20.10.2023

ОКРЕМІ КАТЕГОРІЇ НАСЕЛЕННЯ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ НА ПРИДБАННЯ ДРОВ

Сьогодні на засідання сесії селищної ради депутати внесли зміни до Програми соціального захисту населення на 2023 рік, затвердженої рішенням Липоводолинської селищної ради від 22.12.2022.

16:09 19.10.2023

ЗАХИСНИКИ ПОДЯКУВАЛИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗА ПІДТРИМКУ

Сьогодні, 19 жовтня, перед засіданням сесії, військові 27 реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського вручили грамоту депутатам Липоводолинської селищної ради 8 скликання за системну допомогу у посиленні обороноздатності військових, а також подарували свій прапор та книгу пам’яті про воїнів, які загинули під час відсічі збройної агресії російської федерації.

15:10 19.10.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ПРЕДСТАВИЛА КОНЦЕПЦІЮ ПРОЄКТУ «ІНТЕРАКТИВНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КАРТИ» НА ДЕМОДНІ ПРОГРАМИ «АКСЕЛЕРАТОР ЦИФРОВОЇ СТІЙКОСТІ «ГРОМАДА 4.0»

17 жовтня відбувся фінальний захід «Демодень» програми «Акселератор цифрової стійкості «Громада4.0». 22 громади-учасниці, які дійшли до фіналу, продемонстрували концепції цифрових рішень для покращення муніципального управління, підвищення кібербезпеки, розвитку бізнесу. Серед них — системи електронного документообігу, інструменти управління земельними ресурсами, платформи для навчання, диджитал-рішення для залучення інвестицій та інші проєкти.

10:53 18.10.2023

ЧОМУ «СУМИОБЛЕНЕРГО» МАЄ ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ТА В ЯКИХ УМОВАХ ПРАЦЮЮТЬ ЕНЕРГЕТИКИ СУМЩИНИ?

Щодня від обстрілів з території росії страждають і електромережі “Сумиобленерго”. Як енергетики Сумщини працюють майже на кордоні з рф, чому на сайті обленерго є графіки погодинних відключень та як готуються до зими, розповів в ефірі Українського радіо заступник директора технічного з високовольтних мереж АТ “Сумиобленерго” Олександр Маландій.

11:43 16.10.2023

ЗІ СВЯТОМ!

Дорогі жителі сіл Лучка, Семенівка, Московське та Суха Грунь!

10:48 14.10.2023