ЗАХИСНИКИ ПОДЯКУВАЛИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗА ПІДТРИМКУ

Сьогодні, 19 жовтня, перед засіданням сесії, військові 27 реактивної артилерійської бригади імені кошового отамана Петра Калнишевського вручили грамоту депутатам Липоводолинської селищної ради 8 скликання за системну допомогу у посиленні обороноздатності військових, а також подарували свій прапор та книгу пам’яті про воїнів, які загинули під час відсічі збройної агресії російської федерації.

15:10 19.10.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА ПРЕДСТАВИЛА КОНЦЕПЦІЮ ПРОЄКТУ «ІНТЕРАКТИВНОЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КАРТИ» НА ДЕМОДНІ ПРОГРАМИ «АКСЕЛЕРАТОР ЦИФРОВОЇ СТІЙКОСТІ «ГРОМАДА 4.0»

17 жовтня відбувся фінальний захід «Демодень» програми «Акселератор цифрової стійкості «Громада4.0». 22 громади-учасниці, які дійшли до фіналу, продемонстрували концепції цифрових рішень для покращення муніципального управління, підвищення кібербезпеки, розвитку бізнесу. Серед них — системи електронного документообігу, інструменти управління земельними ресурсами, платформи для навчання, диджитал-рішення для залучення інвестицій та інші проєкти.

10:53 18.10.2023

ЧОМУ «СУМИОБЛЕНЕРГО» МАЄ ГРАФІКИ ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ТА В ЯКИХ УМОВАХ ПРАЦЮЮТЬ ЕНЕРГЕТИКИ СУМЩИНИ?

Щодня від обстрілів з території росії страждають і електромережі “Сумиобленерго”. Як енергетики Сумщини працюють майже на кордоні з рф, чому на сайті обленерго є графіки погодинних відключень та як готуються до зими, розповів в ефірі Українського радіо заступник директора технічного з високовольтних мереж АТ “Сумиобленерго” Олександр Маландій.

11:43 16.10.2023

ЗІ СВЯТОМ!

Дорогі жителі сіл Лучка, Семенівка, Московське та Суха Грунь!

10:48 14.10.2023

УЧНІ 1-4 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БУДУТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ГАРЯЧИМ ХАРЧУВАННЯМ

Такі зміни до рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 30.08.2023 № 181 "Про встановлення грошової норми вартості харчування в закладах загальної середньої освіти на 2023 рік" на сьогоднішньому засіданні внесли члени виконкому.

14:16 10.10.2023

10-ГО ЖОВТНЯ В УСЬОМУ СВІТІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

Ментальне здоров’я – універсальне право людини. Це не лише про відсутність розладів, це про внутрішні ресурси для того, аби жити життя. Реалізувати свої здібності. Працювати. Піклуватися про інших, не забуваючи (!) про себе.

14:09 10.10.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКОИЙ ЛІЦЕЙ РОЗПОЧИНАЄ СПІВПРАЦЮ З ОРГАНІЗАЦІЄЮ TERRE DES HOMMES

Днями Липоводолинську громаду з моніторинговим візитом відвідала Валентина Велика-фахівчиня відокремленого підрозділу Фонду "Terre des hommes", що займаються наданням допомоги дітям по всьому світу.

13:57 10.10.2023