Дата: від до Скинути

УЧНІ 1-4 КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ БУДУТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ГАРЯЧИМ ХАРЧУВАННЯМ

Такі зміни до рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 30.08.2023 № 181 "Про встановлення грошової норми вартості харчування в закладах загальної середньої освіти на 2023 рік" на сьогоднішньому засіданні внесли члени виконкому.

14:16 10.10.2023

10-ГО ЖОВТНЯ В УСЬОМУ СВІТІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

Ментальне здоров’я – універсальне право людини. Це не лише про відсутність розладів, це про внутрішні ресурси для того, аби жити життя. Реалізувати свої здібності. Працювати. Піклуватися про інших, не забуваючи (!) про себе.

14:09 10.10.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКОИЙ ЛІЦЕЙ РОЗПОЧИНАЄ СПІВПРАЦЮ З ОРГАНІЗАЦІЄЮ TERRE DES HOMMES

Днями Липоводолинську громаду з моніторинговим візитом відвідала Валентина Велика-фахівчиня відокремленого підрозділу Фонду "Terre des hommes", що займаються наданням допомоги дітям по всьому світу.

13:57 10.10.2023

ЗА НЕНАЛЕЖНЕ ВИКОНАННЯ АДМІНІСТРАЦІЯМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПОРЯДКУ ДІЙ ПІД ЧАС СИГНАЛУ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» КЕРІВНИКИ БУДУТЬ ПРИТЯГНУТІ ДО ДИСЦИПЛІНАРНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Сьогодні, 09 жовтня, у Липоводолинській селищній раді відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника селищного голови Ольги ХИЖНЯК.

13:44 09.10.2023

ПІДСУМКИ 40 СЕСІЇ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відбулось засідання 40 сесії Липоводолинської селищної ради. Пленарне засідання розпочалося хвилиною мовчання - вшанування пам’яті Героїв, які загинули на війні. Присутні схилили голови на знак пошани усіх, то віддав своє життя за Україну.

13:37 06.10.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА - ОДНА З ДЕСЯТИ ГРОМАД ПЕРЕМОЖНИЦЬ ПРОЄКТУ "ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР"

За результатами конкурсного відбору, Липоводолинська громада взяла участь у діалогових сесіях в рамках проєкту «Людський вимір – Інклюзивні дані для стабільності та розвитку», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

14:07 05.10.2023

29 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

Сумщина разом із всією Україною вшановує пам'ять жертв масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у ході Другої світової війни.

09:12 29.09.2023