Липоводолинська громада
Сумська область, Роменський район

ШАНОВНІ ФЕРМЕРИ ТА ПРАЦІВНИКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 19.06.2025 08:56
Кількість переглядів: 110

Фото без описуСьогодні, 19 червня, Україна відзначає День фермера. Завжди праця цих унікальних людей, невтомних трударів, була і залишається нелегкою й напруженою, триває майже без вихідних і свят та є надзвичайно важливою для продовольчої безпеки і добробуту нашої країни.

Фермери нашої громади, як і всі аграрії, неодноразово долучаються до підтримки Збройних сил України, надають благодійну допомогу тимчасово переміщеним людям. Від вашої успішної праці залежить продовольча безпека України.

Дякую усім вам за любов до землі та України, наполегливу працю, небайдужість, витримку, терпіння, соціальну відповідальність і допомогу у розбудові рідного краю!

Бажаю трудових здобутків, невичерпної енергії, професійної вдачі та втілення у життя усіх задумів і планів, а також міцного здоров’я, щастя та благополуччя! Нехай погода буде сприятливою, врожаї високими, а небо мирним!


 З повагою, селищний голова Володимир ШТАНЬКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь