НАЗАВЖДИ У НЕБЕСНОМУ СТРОЮ!

Трагічне сповіщення надійшло на Липоводолинщину. 6 грудня 2023 року, внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Новомайорське Волноваського району Донецької області, загинув житель села Московське, солдат Таценко Микола Васильович, 1978 р. н.

10:11 08.12.2023

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ – НАДІЙНА ОПОРА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

7 грудня, у День місцевого самоврядування, секретар селищної ради Ростислав САВЧЕНКО та перший заступник селищного голови Ольга ХИЖНЯК привітали посадових осіб селищної ради, членів виконавчого комітету і старост із професійним святом та вручили почесні відзнаки.

14:05 07.12.2023

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВІТАЮ ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Сьогодні сильні громади стають основою сильної країни. Наше з вами головне завдання - працювати на благо територіальної громади та відстоювати її інтереси. Це робота непроста і відповідальна, це щоденні виклики, це прийняття складних рішень. Особливо зараз, в умовах війни, коли перед нами постійно постають нові й нові завдання, а разом з ними приходить новий досвід. У екстремальних умовах місцеве самоврядування не лише вирішує питання життєдіяльності громади, а й опановує нові для себе функції: створює добровольчі формування, розміщує новостворені підрозділи, приймає внутрішньо переміщених осіб, зводить фортифікаційні споруди.

08:17 07.12.2023

ЛЮДИ З ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ ТА НЕВИЧЕРПНОЮ ЕНЕРГІЄЮ – НАШІ ВОЛОНТЕРИ

У Міжнародний день волонтера голова Роменської районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації Денис ВАЩЕНКО разом з народним депутатом України Максимом ГУЗЕНКОМ привітали волонтерів Роменського району.

09:52 06.12.2023

З ДНЕМ ВОЛОНТЕРА ВІТАЮ ЛЮДЕЙ ІЗ ШИРОКОЮ ДУШЕЮ, СПОВНЕНОЮ ДОБРОТИ ТА ЧУЙНОСТІ!

Щороку, 5 грудня, ми висловлюємо вдячність усім тим, хто знайшов у собі сили та відвагу здійснювати добрі справи - нашим волонтерам. Такими небайдужими людьми є жителі Липоводолинщини - аграрії, підприємці, пенсіонери, жителі селища та сіл громади, працівники культури, ліцеїв, гімназій та дитячих садків, які з перших днів початку війни допомагають нашим Збройним силам України.

09:21 05.12.2023

У ВІДДІЛІ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ     РОЗГОРНУТО  ПУНКТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

У ВІДДІЛІ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗГОРНУТО ПУНКТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПРАВОВОЇ ПІДТРИМКИ ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

З метою координації роботи по наданню соціальної та правової допомоги членам родин військовослужбовців, під головуванням першого заступника селищного голови Ольги ХИЖНЯК проведено організаційну нараду щодо створення пункту соціальної та правової допомоги членам родин військовослужбовців.

14:44 04.12.2023