Дата: від до Скинути

ТРИВАЄ СЕЗОН ГРИПУ, І ТРИВАТИ ВІН МОЖЕ ДО СЕРЕДИНИ ВЕСНИ. ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПРО ЦЮ ХВОРОБУ?

Вірус грипу уражає передусім верхні дихальні шляхи та легені, і на додачу – безпосередньо серцевий м’яз та внутрішню поверхню кровоносних судин. Це показали нещодавні дослідження в Університеті штату Огайо (США). Саме тому найпоширенішими ускладненнями грипу є запалення легенів (пневмонія), серцева недостатність і тромбози.

09:58 18.12.2023

14 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Непоправний збиток завдано всьому людству, природі та економіці аварією на Чорнобильській АЕС, яка не має прецедентів в історії. Проте масштаби катастрофи могли бути непомірно великими, якби не мужність і самовідданість ліквідаторів: співробітників міліції, пожежників, військовослужбовців, цивільних людей, наших співгромадян.

08:45 14.12.2023

СВЯТО ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТОК

День Святого Миколая – улюблене свято дітей і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

16:09 12.12.2023

ВАЖЛИВЕ З ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

18 питань порядку денного розглянули депутати сьогодні на позачерговому засіданні сесії Липоводолинської селищної ради. Зокрема, приймали чергові рішення щодо допомоги військовим, внесення змін до бюджету громади на 2023 рік та ряд інших питань.

16:07 12.12.2023

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГРОМАДА НА РЕГІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ

Сьогодні на Сумщині відбувся регіональний форум «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку», організований Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за підтримки Уряду Канади.

15:58 11.12.2023

УВАГА! ПРОДАЖ ТА ПРИДБАННЯ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК!

Напередодні Нового року усі громадяни традиційно починають готуватись до Новорічних та Різдвяних свят. Кожна родина мріє зібратися за новорічним столом біля ялинки. На жаль, незаконне придбання, а саме вирубка або купівля несертифікованої «лісової красуні», може зіпсувати свято не тільки дітям, а й дорослим.

11:12 11.12.2023

КОМІТЕТ ПРОВОДИТЬ АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО РИНОК ПРИРОДНОГО ГАЗУ»

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житловокомунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності та реалізації Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VIII (далі – Закон).

11:05 11.12.2023

СТАРТУВАЛА ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

У  рамках проведення акції на тему: «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня 2023 року, з метою запобігання протидії домашнього насильства, жорстокого поводження,  знущання, побиття і цькування серед учнів, в навчальних закладах, які функціонують на території Липоводолинської громади, а саме: Байрацькому та Липоводолинському ліцеях, начальником  відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради, фахівцем з соціальної роботи центру надання соціальних послуг, офіцером громади та спеціалістом безпеки відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради проведені виховні заходи та лекція серед батьків та учнів 5-х - 6-х класів щодо запобігання булінгу у шкільному середовищі. Ця тема в реаліях сьогодення вкрай важлива та актуальна.

15:38 08.12.2023

ВАКЦИНУЙСЯ!

Вакцинація проти COVID-19 залишається єдиним ефективним методом підсилити імунітет та запобігти ускладненням під час хвороби. Щеплення проти COVID-19 безоплатні, вакцинуватися можна у пунктах щеплення чи в амбулаторії через запис у свого сімейного лікаря. Вакцини проти грипу доступні в аптеках кожної області.

11:50 08.12.2023