Дата: від до Скинути

ДРУГИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦОПЕРАЦІЇ: НАЦПОЛІЦІЯ СПІЛЬНО З ЧЕСЬКИМИ ПРАВООХОРОНЦЯМИ ЗАТРИМАЛА УЧАСНИКІВ ЗЛОЧИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Зловмисники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже два мільйони чеських крон, що в еквіваленті складає близько трьох мільйонів гривень.

08:52 23.01.2024

У СУМСЬКОМУ АГРАРНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДКРИВАЮТЬ БІЗНЕС-ШКОЛУ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Для активної участі у процесі розбудови та відновлення країни після перемоги, адаптації ветеранів до цивільного життя на базі Сумського національного аграрного університету створено Бізнес школу, офіційне відкриття якої заплановано наприкінці січня 2024 року.

09:52 19.01.2024

УПРАВЛІННЯ БАГАТОКВАРТИРНИМ БУДИНКОМ: ОБРАННЯ УПРАВИТЕЛІВ

Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав та виконанням обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління.

09:28 19.01.2024

ЯК ОФОРМИТИ СТАТУС «ДИТИНА ВІЙНИ»: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Жахів війни зазнали чимало дітей. Особливо ті, які після 24 лютого 2022 року втратили дім, рідних, друзів, щасливе життя. Їхній соціальний захист зараз забезпечує держава, надаючи спеціальний статус і відповідну допомогу.

10:51 18.01.2024

"СТОП-РАША-МРІЯ": ПОБАЧИВ ПРОРОСІЙСЬКИЙ РЕСУРС - ЗАБЛОКУЙ ЙОГО

Кіберполіція України спільно з волонтерами розробили онлайн - платформу "Мрія" https://mriya.social/ . За її допомогою, кожен українець може долучитись до інформаційної війни проти ворога. Зокрема, блокувати фейки та пропаганду окупантів.

10:40 18.01.2024

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВЖЕ У ДАВОСІ. УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ПРОВОДИТЬ ЗУСТРІЧ ІЗ СТОЛТЕНБЕРГОМ

Президент Володимир Зеленський прибув на Всесвітній економічний форум у Давосі. Там відбувається зустріч української делегації з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

16:29 16.01.2024