ГРАНТИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ СЕРЕДНІХ ТА ВЕЛИКИХ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів, спрямованих на підтримку та розвиток українських переробних підприємств у таких галузях: виробництво упаковки та пакувальних матеріалів, харчова промисловість, машинобудування та металообробка, текстиль, продукти для відновлення та відбудови (будівельні матеріали, вікна, двері, металоконструкції, електротовари тощо). Зокрема, гранти підтримуватимуть середні та великі підприємства з кількістю працівників понад 100 осіб та річним оборотом не менше 200 мільйонів гривень, діяльність яких сприяє розширенню існуючого виробництва, створенню нових інноваційних продуктів та модернізації виробництва, що призведе до створення нових робочих місць, збільшенню обсягу продажів як на внутрішньому, так і міжнародному ринках.

11:48 31.01.2024

ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОТРИМАНО ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Липоводолинської селищної ради взяла участь у  проєкті «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку», який реалізується Міжнародною організацією міграції (МОМ) за підтримки уряду Канади, яка надала можливість поліпшити матеріально-технічну базу ЦНСП.

14:23 29.01.2024

БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ» ІНФОРМУЄ!!!

1 лютого 2024 року з 11:00 до 16:00 години у приміщенні відділу «Центр надання адміністративних послуг» Липоводолинської селищної ради (смт Липова Долина, вулиця Полтавська, 17) фахівцями благодійного фонду проводитиметься реєстрація громадян на грошову допомогу від міжнародних організацій, згідно попереднього запису.

14:08 29.01.2024

РОЗПОДІЛЕНО ВІЛЬНИЙ ЗАЛИШОК КОШТІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ

На засіданні сесії внесено зміни і доповнення до бюджету Липоводолинської селищної ради на 2024 рік в частині розподілу вільного залишку бюджетних коштів, що склався станом на 01.01.2024 року по загальному фонду бюджету селищної територіальної громади в сумі 29 978 593,04 гривень, а саме збільшено видаткову частину бюджету селищної територіальної громади та направлено на видатки по головних розпорядниках бюджетних коштів відповідно:

16:45 25.01.2024

ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕНО РЕАЛІЗАЦІЮ ОСНОВНИХ ПОЛОЖЕНЬ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ НА 2023 РІК

Сьогодні, на засіданні чергової сесії Липоводолинської селищної ради заслухали інформацію начальника відділу соціального захисту населення Липоводолинської селищної ради Володимира ТКАЧЕНКА про стан виконання Програми соціального захисту населення за 2023 рік.

15:48 25.01.2024

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, 24.01.2024 року, за ініціативою відділу «Служба у справах дітей» Липоводолинської селищної ради, при головуванні секретаря Липоводолинської селищної ради  Ростислава САВЧЕНКА, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто  3 питання.

15:06 25.01.2024

МОРСЬКА ПІХОТА ЗАПРОШУЄ ДОБРОВОЛЬЦІВ НА КОНТРАКТНУ СЛУЖБУ

Міністерство оборони України проводить мотиваційну інформаційну кампанію  щодо мобілізаційної кампанії та залучення громадян на військову службу за контрактом до  підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

11:14 23.01.2024