Дата: від до Скинути

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ОТРИМАВ ЛАБОРАТОРНО-ДІАГНОСТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ЗАГАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ БІЛЬШЕ 1,7 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Продовжується партнерство Липоводолинської громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та проєктом Спеціальна програма підтримки України / EU4ResilientRegions.

11:02 22.02.2024

10 РОКІВ ТОМУ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ПОКАЗАВ, ЩО ТАКЕ ЄДНІСТЬ І СТІЙКІСТЬ

Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні — 10 років тому під час буремних подій Євромайдану патріоти поклали власне життя на головній площі Києва , захищаючи свободу, гідність та європейський вибір України.

14:11 20.02.2024

ЯКІ ПЛАНИ УКРАЇНИ НА САМІТ НАТО У ВАШИНГТОНІ?

Україна планує обговорити низку питань на саміті НАТО у Вашингтоні, який відбудеться 9-11 липня. Однією з тем є створення нової спеціальної інституції. Про це стало відомо в інтерв’ю віце-прем’єра, міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

08:45 13.02.2024

З 15 ЛЮТОГО ПО 31 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ ВСТАНОВЛЕНА ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ ЩУКИ ЗВИЧАЙНОЇ!

Щука звичайна - холоднокровний вид прісноводних хижаків та бажаний трофей рибалок-любителів. Незабаром у цієї риби починається період міграції та нерестова активність, яка розпочинається при температурі води від 30 до 50 С.

08:30 13.02.2024