УВАГА, НЕРЕСТ!

Незабаром у риб розпочнеться новий життєвий цикл та відповідальний період– нерест. Адже від того, як він пройде, залежить кількісне та видове біорізноманіття водних біоресурсів в наших водоймах.

09:24 05.04.2024

ІНТЕРНЕТ ДО БІЗНЕСУ ДОВЕДЕ: 10 КРОКІВ ДО ПРОДАЖІВ ОНЛАЙН

З 27 березня по 17 квітня 2024 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн». Страт навчання заплановано на 18 квітня 2024 року.

09:08 05.04.2024

СУМЩИНУ ВІДВІДАВ НАДЗВИЧАЙНИЙ ТА УПОВНОВАЖЕНИЙ ПОСОЛ КОРОЛІВСТВА ШВЕЦІЇ МАРТІН ОБЕРГ

08:21 05.04.2024

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ ПРОСТІР ВІДКРИЛИ В ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ

У "Центрі культури і дозвілля" Липоводолинської селищної ради, відбулося відкриття освітньо-дозвіллєвого дитячого простору "LD CLUB", за сприянням благодійного фонду "Рокада", на якому були представлені локації з майстеркласами такими як:

08:10 05.04.2024

ЙОМУ НАЗАВЖДИ БУДЕ 28: НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ЗАХИСНИК ІЗ ЛИПОВОЇ ДОЛИНИ

Нестерпний біль огортає серце від таких важких втрат... Вчора, 3 квітня на Донеччині загинув Захисник України, житель селища Липова Долина - молодший сержант Карпець Владислав Петрович, 1995 року народження.

09:49 04.04.2024

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ГРАФІКИ АВАРІЙНИХ І ПОГОДИННИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ?

У березні окупанти відновили атаки на енергетику України, які стали наймасовішими з початку повномасштабної війни. Від терористичних актів росіян страждають енергетичні об’єкти по всій Україні, збитки оцінюються в мільярди доларів США. У зв’язку з цим виникає дефіцит потужностей і в деяких областях час від часу застосовуються графіки аварійних відключень (ГАВ). Ми вирішили відповісти на часті запитання споживачів, щоб ситуація була якомога зрозумілішою для всіх.

14:25 02.04.2024